Konkurs plastyczny międzyprzedszkolny pt. "Kapelusz Pani Wiosny"

Konkurs dodał(a) Barbara Maz
rok temu, wyświetleń 1102

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO PT.

„KAPELUSZ PANI WIOSNY”

POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA REJOWIEC FABRYCZNY

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie w Rejowcu Fabrycznym.

Prace należy dostarczyć do Przedszkola Miejskiego w Rejowcu Fabrycznym w terminie do 14.04.2023 r. lub wysłać pocztą na adres:

Przedszkole Miejskie w Rejowcu Fabrycznym

ul. Lubelska 24

22-170 Rejowiec Fabryczny

z dopiskiem „konkurs plastyczny”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21.04.2023 r.

Prace dzieci zostaną ocenione w dwóch kategoriach wiekowych:

1. 3 – 4 lata
  2. 5 – 6 lat.

1. Cele konkursu:
  • rozbudzanie wyobraźni i pobudzanie ekspresji twórczej,
  • propagowanie wiedzy o tematyce wiosennej,
  • kształtowanie estetycznego stosunku do otaczającego świata, przyrody i rzeczywistości,
  • rozwijanie sprawności manualnej w zakresie technik plastycznych.

1. Warunki uczestnictwa:
  1. Konkurs międzyprzedszkolny skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat.
  2. Technika i forma wykonania pracy: dowolna
  3. Prace oceniane będą pod względem pomysłowości, walorów artystycznych oraz użycia różnorodnych materiałów.
  4. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3 – 4 letnie, dzieci 5 – 6 letnie.
  5. Laureatów konkursu w dwóch kategoriach wiekowych wyłoni Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora.
  6. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy a laureaci konkursu otrzymają również nagrody rzeczowe za zajęcie I, II, III miejsca w dwóch kategoriach wiekowych.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego publikowania nadesłanych prac.
  8. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację danych (imię, nazwisko, wiek dziecka, nazwa placówki).
  9. Do każdej pracy należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załącznik 1) oraz metryczkę (załącznik 2).
  10. Prace konkursowe wyeksponowane zostaną na wystawie w placówce. Zdjęcia oraz wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej przedszkola pod adresem https://przedszkole.rejowiec.pl
  11. Prace niezgodne z regulaminem oraz nadesłane po terminie nie będą oceniane.
  12. Organizatorzy konkursu nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia prac spowodowane niewłaściwym ich zabezpieczeniem.
  13. Organizator nie zwraca nadesłanych prac.
  14. Pytania dotyczące konkursu należy kierować do koordynatora konkursu Barbary Mazurczak drogą mailową na adres: jezyki.rf@gmail.com lub telefonicznie pod numerem: 82 566 40 43.

Termin: 2023-04-14
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny