"LogoGra - dla małych i dużych" - logopedyczna gra planszowa

Logopeda w Przedszkolu Miejskim nr 4

w Świętochłowicach

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Uczestnicy biorący udział w konkursie akceptują postanowienia niniejszego Regulaminu. Informację o przetwarzaniu danych na potrzeby organizacji konkursu zawarto w załączniku nr 1. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na zastosowanie się do niniejszego regulaminu. Wszelkie spory wynikłe ze stosowania i interpretacji regulaminu, a także z uczestnictwa w konkursie, rozstrzygane będą przez Organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo upubliczniania prac na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 4 w Świętochłowicach. Prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej. Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę. W sprawach nieobjętych niniejszym regulaminem decyduje Organizator. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu o czym zostaną poinformowani Uczestnicy.

Przedszkole Miejskie nr 4 w Świętochłowicach
ul. Mielęckiego 19
41-600 Świętochłowice

z dopiskiem „Konkurs Logopedyczny – LogoGra”

Termin nadsyłania prac mija 24 kwietnia 2023 r. (liczy się data stempla pocztowego) Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone na stronie internetowej Organizatora dnia 8 maja 2023 r. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie www.blizejprzedszkola.pl oraz na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 4 w Świętochłowicach http://pm4swietochlowice.superszkolna.pl/ Autorzy I, II, III miejsca otrzymują nagrody i dyplomy, które zostaną wysłane pocztą na adres placówki. Organizator zastrzega sobie możliwość przyznania dodatkowo wyróżnienia za szczególne walory artystyczne pracy. Dla pozostałych uczestników przewidziane są dyplomy, które zostaną przesłane drogą e-mailową.

Terminarz konkursu

Prace zgłoszeniowe wraz z metryczką: (Imię i nazwisko, placówka, dane teleadresowe) wypełnione drukowanymi literami, formularzem zgłoszeniowym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres Przedszkola:

Informacje ogólne

Konkurs skierowany jest do nauczyciel oraz specjalistów w dziedzinie logopedii. Temat konkursu: „LogoGra – dla małych i dużych” Na konkurs należy przygotować grę planszową wraz z instrukcję w jaki sposób w nią grać. Format pracy: A4, Technika: dowolna Kryteria oceny pracy: oryginalność, pomysłowość, twórcze podejście do tematu, ogólne wrażenie estetyczne. Prace będą oceniane przez niezależne jury powołane przez organizatora. Każda praca musi zawierać formularz zgłoszeniowy – załącznik nr 2. Uczestnik może wykonać na konkurs jedną pracę. Prace konkursowe zostaną zaprezentowane w Przedszkolu Miejskim nr 4
w Świętochłowicach oraz pokazane na stronie internetowej Przedszkole Miejskie Nr 4 (superszkolna.pl)/ http://pm4swietochlowice.superszkolna.pl/ Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatora konkursu p. Klaudii Zymek (logopeda.zymek@gmail.com – tytuł „Konkurs logopedyczny”) Prace nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora. Za udział w konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Cele konkursu:

1. Motywowanie do wspólnej zabawy i ćwiczeń logopedycznych.
  2. Rozwijanie i kształtowanie wyobraźni oraz kreatywności.
  3. Rozwijanie sprawności językowych i artykulacyjnych.
  4. Wykorzystanie wiedzy na temat zaburzeń logopedycznych dzieci w wieku przedszkolnym

Termin: 2023-04-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski