OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY PT. "WIELKANOCNY ZAJĄCZEK"

Konkurs dodał(a) Teresa Musiał
rok temu, wyświetleń 3388

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest:

Przedszkole Miejskie nr 18, 41-200 Sosnowiec, ul. Szczecińska 7.

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym.
  2. Cele konkursu:
  • rozwijanie twórczej aktywności plastycznej,
  • rozbudzanie wyobraźni oraz kreatywnego myślenia dziecka,
  • propagowanie zdolności plastycznych,
  • kultywowanie tradycji związanych z Świętami Wielkanocnymi,
  • nawiązanie współpracy z osobami oraz placówkami działającymi na rzecz oświaty i wychowania.
  1. Zadanie konkursowe:

Tematem konkursu jest ozdoba wielkanocna – wykonana dowolną techniką plastyczną.

1. Warunki uczestnictwa:
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
  • Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę.

·         Do każdej pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia (Załącznik nr 1), na której należy wypełnić metryczkę z danymi autora oraz opiekuna, zgodę rodziców na udział dziecka w konkursie (załącznik nr 2), metryczkę z danymi uczestnika, którą należy umieścić na pracy (załącznik nr 3).

Prace należy dostarczyć osobiście lub wysłać na adres organizatora do dnia 4.04.2023 r.

Przedszkole Miejskie Nr 18

ul. Szczecińska 7

z dopiskiem Konkurs „WIELKANOCNY ZAJĄCZEK”

Prace po tym terminie lub bez karty zgłoszeniowej nie będą brane pod uwagę.

• Prace oceni Jury konkursowe, powołane przez organizatora. Ocenie podlegać będzie kreatywność i samodzielność wykonania pracy przez dziecko oraz walory artystyczne i estetyczne.
  • Nadesłane prace pozostają na własność organizatora.
  1. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników.
  • Jury dokona oceny prac przyznając nagrody za: 3 pierwsze miejsca, wyróżnienia oraz dyplomy za udział.
  • Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w dniu 7.04.2023 r.
  • Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej organizatora konkursu www.pm18-sosnowiec.edupage.pl (AKTUALNOŚCI).
  • Wszystkie prace zostaną zamieszone na wystawie, którą będzie można obejrzeć w budynku przedszkola

W przypadku pytań odnośnie konkursu proszę kontaktować się za pośrednictwem nr telefonu: 32 2913578.

Osoby odpowiedzialne za realizację: Teresa Musiał, Agnieszka Środa, Agnieszka Galicka, Magdalena Torbus.

KARTA ZGŁOSZENIA DO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„WIELKANOCNY ZAJĄCZEK”

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Wiek uczestnika

Nazwa placówki, adres, telefon/email

Imię i nazwisko nauczyciela/ opiekuna, telefon/email

Tytuł pracy

data, podpis opiekuna

OŚWIADCZENIE, ZGODA RODZICÓW

Ja niżej podpisana/y wyrażam zgodę na udział mojego dziecka/ podopiecznego w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wielkanocny zajączek” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 18 w Sosnowcu.

Oświadczam, iż zapoznałam/em się z regulaminem konkursu i akceptuję jego warunki.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka/podopiecznego w celach wynikających z regulaminu konkursu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.

data, podpis rodzica/prawnego opiekuna

Termin: 2023-04-04