OGÓLNOPOSKI KONKURS KULINARNO-FOTOGRAFICZNY PT. "PRZY STOLE Z KOPERNIKIEM"

Konkurs dodał(a) Justyna Sikora
rok temu, wyświetleń 359

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 17 W OLSZTYNIE
zaprasza wszystkie Przedszkolaki wraz z Rodzicami
do udziału w rodzinnym konkursie kulinarno-fotograficznym

„Przy stole z Mikołajem Kopernikiem”

Główne założenia konkursu:

- rozbudzanie zainteresowania życiem słynnego Polaka;

- czerpanie radości ze wspólnego gotowania;

- zacieśnianie więzi i relacji rodzinnych;

- poszerzenie wiadomości dotyczących zdrowego żywienia;

- rozbudzanie zainteresowania własnym zdrowiem;

- rozwijanie pasji i zainteresowań, w szczególności do gotowania i fotografii.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat, rodziców i nauczycieli z przedszkoli z terenu całej Polski.

2. Zadaniem konkursowym jest zdobycie informacji, co lubił jadać Mikołaj Kopernik, przygotowanie zdrowej potrawy, która według uczestników, smakowałaby Mikołajowi Kopernikowi, zrobienie jej zdjęcia oraz spisanie przepisu. Liczy się pomysł, kreatywność, promocja wspólnego gotowania i zdrowego odżywiania.

3. Przepis wraz ze zdjęciem przygotowanej potrawy należy sporządzić w programie Word, poziomy układ strony, czcionka Times New Roman, rozmiar 12 oraz przesłać do organizatora wraz z załączoną zgodą na adres mailowy: przedszkole@pm17.olsztyn.eu, bądź, zabezpieczone przed uszkodzeniem, za pośrednictwem poczty na adres:

ul. Pstrowskiego 17a

z dopiskiem KONKURS/ lub dostarczyć osobiście.

Z zebranych przepisów zostanie stworzona książka kucharska. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.

4. Konkurs trwa od 1 do 31 MARCA 2023 r.

5. Każda praca powinna posiadać metryczkę /w lewym dolnym rogu/ zawierającą: imię i nazwisko dziecka i rodziców (opiekunów prawnych) oraz dane przedszkola, do którego uczęszcza dziecko, adres e-mail nauczyciela, na który organizator wyśle podziękowanie. Do każdej pracy należy dołączyć skan oświadczenia bądź w przypadku wysłania pracy pocztą tradycyjną, wypełnionego oświadczenia.

6. Prace przechodzą na własność organizatora, a ich dostarczenie jest równoznaczne ze zgodą na publikację na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 17 w Olsztynie /najciekawsze/ oraz w stworzonej książce kucharskiej.

7. Oceny prac dokona niezależne jury, a autorzy najciekawszych otrzymają nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają podziękowania. O wynikach konkursu powiadomimy w pierwszych dniach kwietnia 2023 r. na przedszkolnej stronie: przedszkole@pm17.olsztyn.eu

8. Pomysłodawcami i realizatorami konkursu są Justyna Sikora i Małgorzata Morusiewicz

OŚWIADCZENIE

Zgoda rodzica (opiekuna prawnego) na udział dziecka w konkursie: „Przy stole z Mikołajem Kopernikiem” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 17 w Olsztynie.

1. Wyrażam  zgodę na udział w Konkursie mojego dziecka:
  2. Nazwa i adres placówki:
  3. Dane rodzica (opiekuna):

1. Wyrażam / nie wyrażam* zgodę na przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych mojego dziecka oraz moich (podanych powyżej) w celu organizacji konkursu fotograficznego „Przy stole z Mikołajem Kopernikiem”.
  2. Wyrażam / nie wyrażam* zgodę na zamieszczenie danych osobowych mojego dziecka na stronie internetowej organizatora konkursu w szczególności informujących o jego wynikach.
  3. Wyrażam / nie wyrażam* zgodę na wielokrotne, nieodpłatne i nieograniczone w czasie publikowanie stworzonej przez moje dziecko pracy konkursowej na stronie internetowej organizatora konkursu.

* Zakreślić właściwe

Oświadczam, że wiem iż wyrażone powyżej zgody mogą być w dowolnym momencie odwołane.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o tym, że:

1. Administratorem danych osobowych moich i mojego dziecka Przedszkole Miejskie nr 17 w Olsztynie, adres siedziby ul. W. Pstrowskiego 17a, 10-601 Olsztyn.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem email inspektor@bezpieczne-dane.eu  lub pod adresem administratora.
  3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji konkursu fotograficznego „Przy stole z Mikołajem Kopernikiem” na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).
  4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 3 miesięcy od rozstrzygnięcia konkursu.
  5. Posiadam prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
  6. Jeżeli uważam, że przetwarzanie danych narusza przepisy RODO, mam prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora (adres siedziby ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Podanie danych osobowych moich i mojego dziecka jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału dziecka w konkursie.
  8. Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  9. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.

Czytelny podpis rodzica (opiekuna)

Termin: 2023-03-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci i rodzice