XI OGÓLNOPOLSKI PRZYRODNICZY KONKURS PLASTYCZNY

Konkurs dodał(a) Kamila Bertrandt
rok temu, wyświetleń 574

XI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO PRZYRODNICZEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „DBAJMY O NASZĄ PLANETĘ” :)

Cele konkursu:

1. Rozbudzanie troski, szacunku oraz odpowiedzialności za środowisko przyrodnicze;

2. Rozwijanie plastycznej aktywności twórczej dzieci.

Regulamin konkursu;

1. Warunki uczestnictwa:

a) uczestnikami konkursu są dzieci w wieku 3-6 lat z przedszkoli w całej Polsce;

b) forma pracy – płaska lub przestrzenna; technika - dowolna;

c) maksymalnie dwie prace z placówki, każda praca powinna mieć jednego autora i opiekuna (nauczyciela);
d) praca nawiązuje tematem do hasła konkursu, a więc do kwestii troski o środowisko przyrodnicze;

e) praca powinna być opatrzona metryczką: imię, nazwisko, wiek autora pracy,

imię i nazwisko nauczyciela, numer i adres placówki oraz e-mail nauczyciela - prawy dolny róg kartki;

f) do pracy należy dołączyć podpisaną Klauzulę informacyjną - udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów (Załącznik nr 1)

h) dostarczone prace przechodzą na własność organizatora.

2. Prace konkursowe należy przesyłać do dnia 31.03.2023 r. (decyduje data stempla pocztowego) Na adres:

Zespół szkolno-przedszkolny nr 14. Przedszkole nr 24

54-030 Wrocław, ul. Dębicka 31

Ogłoszenie wyników nastąpi 07.04.2023 r.

na stronie internetowej organizatora konkursu: https://sp24.wroclaw.pl

3  Dyplomy dla Uczestników i Nauczycieli przekazane zostaną drogą elektroniczną, natomiast laureaci (1,2,3) miejsca otrzymają nagrody wraz z dyplomami pocztą na adres placówki .

Patronat Honorowy

Patronat Medialny

LIGA OCHRONY PRZYRODY

BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Załącznik do Regulaminu

(zgoda na udział dziecka w Konkursie)

ZGODA NA UDZIAŁ W KONKURSIE

Potwierdzam swoją zgodę na udział ______________________ (imię i nazwisko) w konkursie pt. „Dbajmy o naszą planetę.”

Miejscowość i data

Podpis rodzica lub opiekuna prawnego

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku

(imię i nazwisko uczestnika)

utrwalonego w postaci zdjęć i filmów, z przeprowadzenia konkursu pt. „Dbajmy o naszą planetę”, przez organizatora Konkursu: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14. Przedszkole 24 we Wrocławiu.

Niniejsza zgoda obejmuje publikację zdjęć na stronach www. organizatora.

Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta poprzez złożenie na piśmie wniosku do Organizatora. Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność działań podjętych przed cofnięciem zgody.

Podpis rodzica lub opiekuna prawnego

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych uczestników konkursu pt. „Dbajmy o naszą planetę.” (dalej: Konkurs) jest Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 we Wrocławiu , ul. Częstochowska 42, 54-031 Wrocław.

Inspektor ochrony danych - CORE Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Z. Krasińskiego 16, 60-830 Poznań, e-mail inspektor@coreconsulting.pl.

Dane osobowe uczestników są przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych w celu przeprowadzenia Konkursu zgodnie z jego regulaminem, a w przypadku finalistów i laureatów, w celu wydania nagród. Ponadto dla uczestników, dla których została wyrażona zgoda na publikację wizerunku, dane te będą przetwarzane w celu promocji Konkursu oraz jego Organizatora.

Dane osobowe uczestników Konkursu są przetwarzane przez Organizatora przez okres trwania Konkursu, a następnie w celach archiwalnych, zgodnie z regulacjami ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Dane w postaci wizerunku przetwarzane na potrzeby promocji Konkursu oraz jego Organizatora będą przetwarzane przez czas swojej przydatności dla realizowanego celu, chyba że uczestnik wcześniej wycofa swoją zgodę na takie dalsze przetwarzanie.

Każdy uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Uczestnik ma również prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania jego danych przez Organizatora.

Wszystkie swoje powyższe prawa uczestnik może wykonać pisząc na adres: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 we Wrocławiu , ul. Częstochowska 42, 54-031 Wrocław lub mailowo na inspektor@coreconsulting.pl lub tomasz.grzybowski@coreconsulting.pl.

Ponadto każdy uczestnik Konkursu ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych) jeżeli uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza regulacje w obszarze ochrony danych osobowych.

Termin: 2023-03-31
Zasięg konkursu: Wybierz