VIII Ogólnopolski Konkurs Logopedyczno-Fotograficzny

Konkurs dodał(a) Katarzyna Moraczewska - Nowak
rok temu, wyświetleń 895

VIII Ogólnopolski Konkurs Logopedyczno-Fotograficzny pt. „Sprawne minki Szymka i Sabinki”.

Cele konkursu:
- rozwijanie sprawności narządów artykulacyjnych;
- wspomaganie rozwoju mowy dziecka;
- rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Na konkurs należy przesłać zdjęcie dziecka w czasie wykonywanego przez nie ćwiczenia artykulacyjnego, oddechowego wraz z dołączonym krótkim opisem w formie rymowanej.
Do zdjęcia w formacie 15x21 cm zrobionego przez nauczyciela, wychowawcę lub opiekuna dziecko wykonuje ozdobną ramkę o szerokości 4 cm.

Forma wykonania: dowolna
Każda praca powinna spełniać następujące kryteria: zbieżność z tematyką, oryginalność pomysłu, praktyczność zastosowania ćwiczenia.
Adresatem konkursu są dzieci 5 i 6 letnie-dwie kategorie wiekowe.
Prace należy przesłać do 15 marca 2023 r.
Z każdej placówki można przesłać maksymalnie 4 zdjęcia.
Do pracy - zdjęcia należy dołączyć następujące dane zawarte w metryczce: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna, e-mail, adres placówki, telefon, a także załącznik -zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatora; laureaci (I, II, III miejsce w każdej z kategorii wiekowych) otrzymają nagrody oraz dyplomy przesłane pocztą, nauczyciele zainteresowani przesłaniem podziękowań za przygotowanie z dziećmi prac konkursowych proszeni są o przesłanie kopert z adresem zwrotnym oraz znaczkiem.
Dostarczone prace przechodzą na własność organizatora.

Pracę konkursową należy przesłać  na adres:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
Katarzyna Moraczewska-Nowak
ul. Włocławska 13
87-704 Bądkowo

z dopiskiem „ VIII Ogólnopolski konkurs logopedyczno – fotograficzny”

UWAGA! Ogłoszenie wyników nastąpi 24 marca 2023 r. na stronie internetowej www.blizejprzedszkola.pl, w zakładce Społeczność/Wpisy.

Załącznik

ZGODA RODZICÓW / OPIEKUNÓW PRAWNYCH NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ORAZ ROZPOWSZECHNIANIE WIZERUNKU UCZESTNIKA KONKURSU

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka …………………………………………………………………………………………. przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie w celu organizacji i przeprowadzenia VIII Ogólnopolskiego Konkursu Logopedyczno-Fotograficznego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w konkursie. Podającym dane przysługuje prawo do wglądu i poprawienia swoich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie przy ul. Włocławskiej 13. Administrator danych zapewnia ochronę podanych danych osobowych.

Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa lub na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych w oparciu o wyrażone zgody.

……….…………………………………

Miejscowość, data i podpis rodzica / opiekuna prawnego

Termin: 2023-03-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski