Walentynka marzeń

Konkurs dodał(a) Magdalena Stopa
rok temu, wyświetleń 873

Dołączone pliki:

KONKURS PLASTYCZNY MIĘDZYNARODOWY „WALENTYNKA MARZEŃ”

Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu,

zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do wzięcia udziału

w międzynarodowym konkursie plastycznym „Walentynka marzeń”.

Celem konkursu jest:

• Rozbudzanie zainteresowań plastycznych dzieci.
  • Rozwijanie poczucia estetyki, kreatywności, inwencji twórczej.
  • Umożliwienie dzieciom zaprezentowania uzdolnień plastycznych.
  • Zapoznanie z kulturą i zwyczajami, wywodzącymi się z krajów anglojęzycznych.
  • Przybliżenie dzieciom w wieku przedszkolnym znaczenia miłości.

REGULAMIN

I Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej ul. Olsztyńska 12, 26-600 Radom

II Koordynatorzy konkursu: M.Stopa, D. Konofał, A.Krześniak, M. Prażmowska, S. Małecka

III Uczestnicy konkursu Konkurs skierowany jest dla dzieci w wieku 5- 6 lat mieszkających na terenie Polski i poza jej granicami.

IV. Warunki uczestnictwa

• Praca konkursowa – praca płaska, technika dowolna (z wyłączeniem materiałów sypkich), format A4;
  • Każdy z uczestników konkursu może wykonać jedną pracę;
  • Maksymalnie można wysłać 2 prace z jednego przedszkola;
  • Do pracy powinna być dołączona metryczka wraz ze zgodą rodzica/opiekuna prawnego na uczestnictwo w konkursie (załącznik 1);
  • Pracę należy przesłać pocztą bądź dostarczyć osobiście do dnia 13.02.2023 na adres: Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej

ul. Olsztyńska 12,

26-600 Radom

z dopiskiem „WALENTYNKA”

• Prace wysłane drogą elektroniczną nie będą brały udziału w konkursie.

V. Komisja konkursowa

Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatorów konkursu. Decyzja komisji jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie. Prace nie spełniające wymogów zawartych w regulaminie, nie będę brały udziału w konkursie.

VI. Kryteria oceny pracy

• zgodność pracy z tematyką konkursu,
  • kreatywność i oryginalność,
  • estetyka wykonania,

VII. Nagrody Komisja konkursowa przyzna spośród nadesłanych prac I, II i III miejsce. Laureaci I, II, III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe, a wszyscy autorzy nadesłanych prac, otrzymają dyplomy w wersji elektronicznej Wyniki rozstrzygnięcia konkursu będą opublikowane na stronie Publicznego Przedszkola nr 3 w Radomiu dnia 24.02.2023 roku.

Załącznik 1

Dane autora pracy Imię i nazwisko,

Wiek

Dane opiekuna dziecka Imię i nazwisko