"Jestem mały przedszkolaczek, narysuję domek, kwiatek"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Pietrucha
rok temu, wyświetleń 667

PRZEDSZKOLE NR 95 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KRÓLA MACIUSIA I w WARSZAWIE

SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKIE CHĘTNE DZIECI DO UDZIAŁU

W V. EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO POD HASŁEM:

„Jestem mały przedszkolaczek, narysuję domek, kwiatek”

ORGANIZATOR KONKURSU:

Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I w Warszawie.

CELE KONKURSU:

Wzmacnianie wiary we własne możliwości, rozwijanie zainteresowań plastycznych wśród dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, możliwość osiągnięcia sukcesu.

ZASADY UCZESTNICTWA:

Konkurs skierowany jest do dzieci (bez ograniczeń wiekowych) z przedszkoli integracyjnych, przedszkoli specjalnych i terapeutycznych oraz dla dzieci z ośrodków rehabilitacyjno-wychowawczych z całej Polski.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:

1. Warunkiem udziału w konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:

a) przesłanie na adres Organizatora pisemnego zgłoszenia, zawierającego wyrażenie stosownych oświadczeń i zgody przedstawicieli ustawowych lub innych osób uprawnionych do reprezentowania Uczestnika na udział w Konkursie, o treści zgodnej z Załącznikiem nr 1 oraz Załącznikiem nr 2 do Regulaminu,

b) przekazanie do Organizatora pracy plastycznej wykonanej zgodnie z Regulaminem konkursu do 16 grudnia 2022 roku.

PRZEDMIOT KONKURSU:

Wykonanie pracy plastycznej technika dowolna - płaska z użyciem różnorodnych materiałów.

Format pracy A4.

Do konkursu zostają dopuszczone jedynie prace wykonane indywidualnie przez uczestnika.

Prace zbiorowe nie zostaną dopuszczone do udziału w konkursie.

Maksymalna ilość prac z danej placówki – 2.

Każda praca powinna być na odwrocie opatrzona czytelną metryczką (imię

i nazwisko autora, wiek autora, adres placówki, e-mail placówki).

Prace należy przesyłać lub dostarczyć osobiście na adres organizatora konkursu:

Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I

ul. T. Korzona 2,

z dopiskiem: konkurs „Jestem mały przedszkolaczek, narysuję domek, kwiatek.”

Prace nie będą zwracane i przechodzą na własność organizatora konkursu. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania ich w celu promocji konkursu i placówki.

Prace przesłane po terminie nadsyłania prac tj. po 16.12.2022 roku (decyduje data nadesłania) nie zostaną dopuszczone do udziały w konkursie.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 20.01.2023 roku. O wynikach konkursu Organizator poinformuje uczestników przesyłając informację na podany adres email.

INFORMACJE DODATKOWE

Podczas oceny będzie zwracana uwaga na samodzielne wykonanie pracy przez dziecko, oryginalność, wkład pracy własnej, inwencja twórcza.

Wszystkie prace konkursowe zostaną zaprezentowane podczas wystawy w siedzibie Organizatora Konkursu Przedszkola nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie przy ul. Korzona 2.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają link do prezentacji multimedialnej z wystawy konkursowej umieszczonej na stronie www. Organizatora ze wskazaniem prac nagrodzonych i wyróżnionych (poprzez podany w zgłoszeniu adres e-mail).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za udział w konkursie (dzieci oraz placówki).

Nagrodzone i wyróżnione prace otrzymają upominki, nagrody książkowe.

Dyplomy i nagrody zostaną wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej na podane adresy placówek.

Rozstrzygnięcie jury jest ostateczne (od werdyktu nie przysługuje odwołanie).

Wszelkie sprawy nie uwzględnione w regulaminie rozstrzyga Organizator.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie!

KONTAKT:

Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Króla Maciusia I

ul. T. Korzona 2

tel.: 22 679 08 08

p95@eduwarszawa.pl

Wszelkich informacji udzielą Państwu koordynatorki konkursu:

Iwona Bednarowicz, Katarzyna Pietrucha, Małgorzata Wielądek, Justyna Student

Termin: 2022-12-16