Ogólnopolski konkurs plastyczno-techniczny "Szopka Bożonarodzeniowa"

Konkurs dodał(a) Magdalena Zbaracka
rok temu, wyświetleń 751

1. Organizator.

Przedszkole Miejskie nr 12 im. Króla Maciusia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Legionowie

2. Cele Konkursu:

• doskonalenie umiejętności plastyczno-technicznych

• pobudzenie wyobraźni i aktywności twórczej dzieci

• umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu

• rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej

• rozwijanie zainteresowania tradycjami świątecznymi

3. Warunki uczestnictwa.

Zadaniem Uczestników Konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy plastyczno-technicznej “Szopka Bożonarodzeniowa”.

4. Kategorie Uczestników.

Uczestnicy oceniani będą w następujących kategoriach:

• dzieci 3-4 letnie, praca indywidualna

• dzieci 5-6 letnie, praca indywidualna

5. Technika, format.

Technika prac: przestrzenna, format dowolny.

6. Kryteria oceny prac.

Prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową powołaną przez Organizatora Konkursu. Komisja Konkursowa ocenia: oryginalność, pomysłowość, walory artystyczne, technikę zdobienia, estetykę wykonania pracy.

7. Czas trwania Konkursu.

Termin składania prac upływa 14 grudnia 2022 r.

8. Prezentacja prac i rozstrzygnięcie Konkursu 16 grudnia 2022r.

Każda praca musi zawierać przyklejoną metryczkę (imię i nazwisko dziecka, wiek, grupa, przedszkole, numer telefonu opiekuna).

9. Nagrody.

Organizator Konkursu przewiduje nagrody dla Laureatów Konkursu. Dopuszcza się możliwość wyłonienia prac wyróżnionych. Wyniki Konkursu zostaną podane na stronie internetowej organizatora (pm12.legionowo.pl)

10. Postanowienia końcowe.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na eksponowanie i publikowanie złożonych prac, umieszczenie prac na stronie przedszkola i Facebook, a także na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i uczniów. Prace plastyczne nie będą zwracane, przechodzą na własność Organizatora konkursu. Organizator przekaże prace do Domów Pomocy Społecznej. Koszty ewentualnej przesyłki pokrywa uczestnik.

Dane kontaktowe Organizatora.

Przedszkole Miejskie nr 12 im. Króla Maciusia