Ogólnopolski konkurs pt. , "Bożonarodzeniowa ozdoba?"

Konkurs dodał(a) Maria Skrabska
rok temu, wyświetleń 785

Samorządowe Przedszkole nr 92 w Krakowie ,,Dworek na Krzemionkach’’

serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie

pt. ,,Bożonarodzeniowa ozdoba’’

Cele konkursu:

- rozwijanie inwencji twórczej wśród dzieci

- prezentacja twórczości plastycznej dzieci

- kultywowanie bożonarodzeniowej tradycji

Regulamin konkursu:

konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-6 lat

każde przedszkole może przesłać maksymalnie 3 prace

technika wykonywania pracy - dowolna

format pracy - praca przestrzenna

na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę wypełnioną drukowanymi literami

(metryczka w załączniku nr.1)

do pracy należy dołączyć zgodę rodzica na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie danych osobowych ( załącznik nr 2.)

Prace będą oceniane w następujących kategoriach:

dzieci 3-4 letnie

dzieci  5-6 letnie

Organizator nie zwraca nadesłanych prac. Prace należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:

ul. Krzemionki 33

z dopiskiem ,,Ozdoba Bożonarodzeniowa’’.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy:

Paulina Talarczyk-Pająk: mail: pautal0105@gmail.com

Maria Skrabska: mail: mskrabska8@o2.pl

REGULAMIN KONKURSU – OZDOBA BOŻONARODZENIOWA

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Samorządowe nr 92 w Krakowie ,,Dworek na Krzemionkach’’ .

Adres Organizatora Konkursu:

1. Koordynatorzy Konkursu:

Paulina Talarczyk – Pająk mail pautal0105@gmail.com

Maria Skrabska mail: mskrabska8@o2.pl

Wszelkie zapytania prosimy kierować na podane adresy e –mailowe.

1. Cele konkursu:

- rozwijanie inwencji twórczej wśród dzieci

- prezentacja twórczości plastycznej dzieci

- kultywowanie bożonarodzeniowej tradycji

1. Termin konkursu: 18.12.2022 r.
  2. Prace należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:

ul. Krzemionki 33

z dopiskiem ,,Ozdoba Bożonarodzeniowa’’.

1. Konkurs zostanie przeprowadzony wśród dzieci w dwóch kategoriach wiekowych:

- dzieci 3-4 letnie

- dzieci  5-6 letnie

1. Format pracy jest dowolny.
  2. Prace zgłaszane na konkurs stają na własność organizatora. Koszty przygotowania oraz złożenia pracy konkursowej ponosi uczestnik konkursu.
  3. Do nadesłanych prac należy dołączyć metryczkę oraz zgodę na udział w konkursie (załącznik 1 i 2).
  4. Ocenie będą podlegać:

- samodzielność wykonywanej pracy,

- estetyka,

- kreatywność.

1. Ogłoszenie wyników nastąpi 21.12.2022 r. zwycięzcy zostaną poinformowani na drogą mailową i na stronie internetowej stronie blizejprzedszkola, oraz na stronie internetowej organizatora.
  2. Niniejszy regulamin jest jedynym i wyłącznym dokumentem określającym zasady i warunki prowadzenia konkursu.
  3. W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
  4. Ewentualne spory pomiędzy organizatorem, a opiekunami bądź uczestnikami konkursu zostaną rozstrzygnięte polubownie.
  5. Organizator nie odpowiada za zniszczenie, uszkodzenie pracy.

METRYCZKA UCZESTNIKA KONKURSU

OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO AUTORA PRACY KONKURSOWEJ

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

W konkursie ,,Ozdoba Bożonarodzeniowa’’ organizowanym przez Przedszkole nr 92 w Krakowie.

1. Oświadczam, że załączona praca została wykonana przez moje dziecko samodzielnie i jest ono jej jedynym autorem, nie była nigdzie wcześniej publikowana, ani przedstawiana na innych konkursach oraz że nie narusza jakichkolwiek praw osób czy podmiotów trzecich i że ja w imieniu dziecka ponoszę wszelką odpowiedzialność z tego tytułu. Oświadczam, że jako rodzic lub opiekun prawny autora przekazanej pracy, w przypadku naruszenia praw autorskich osób trzecich, ponoszę odpowiedzialność za poniesioną szkodę.

2. Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem Konkursu pt. „Ozdoba Bożonarodzeniowa”, wyrażam zgodę na jego postanowienia oraz na udział dziecka w Konkursie zgodnie z określonymi w nim warunkami.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych dziecka, przez Organizatora Konkursu pt. „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”, z siedzibą przy ul. Krzemionki 33 30-525 Kraków, na zasadach określonych w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w związku z udziałem w konkursie plastyczno-technicznym pt. „Ozdoba Bożonarodzeniowa”, jego promowaniem, publikacją jego wyników oraz prezentacją i publikacją zgłoszonej pracy. Jestem świadomy/-a przysługującego mi prawa do kontroli przetwarzania danych, które dotyczą mnie/mojego dziecka.

4.Wyrażam zgodę na nieodpłatne przeniesienie autorskich praw majątkowych do nadesłanej pracy, w zakresie określonym w Regulaminie Konkursu plastycznego pt. „Ozdoba Bożonarodzeniowa” i umowie przeniesienia autorskich praw majątkowych.

5. Oświadczam, że zapoznałem/-am się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych, zawartą w załączniku nr 2 do Regulaminu Konkursu plastyczno-technicznego pt. „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa” i wyrażam zgodę na wszystkie punkty tam zawarte.

6. Oświadczam, że podane przeze mnie dane są zgodne ze stanem faktycznym.

..…………………………………………………………………………………

Data i podpis opiekuna prawnego uczestnika konkursu „Ozdoba Bożonarodzeniowa”

Termin: 2022-12-18
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski