Konkurs "Niepełnosprawność w oczach dzieci"

Konkurs dodał(a) Natalia Tomczyk
rok temu, wyświetleń 557

Regulamin ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pt.

"Niepełnosprawność w oczach dzieci”

1.Organizator: Przedszkole nr 20 im. Misia Uszatka w Mysłowicach.

Osoby odpowiedzialne za organizację konkursu:

mgr Natalia Tomczyk: natka66@op.pl

mgr Wioletta Łysoń: wiola.lyson@gmail.com

2. Cele konkursu:

• Kształtowanie i rozwijanie plastycznej wyobraźni dzieci.
  • Promowanie talentów plastycznych dzieci.
  • Przybliżenie zagadnień dotyczących niepełnosprawności, takich jak: integracja, tolerancja, równość.

3. Uczestnicy konkursu: Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 3 - 6 lat, uczęszczających do przedszkoli w całej Polsce.

4. Ramy czasowe trwania konkursu:

• Termin dostarczania prac do 25.11.2022 r. (Liczy się data otrzymania prac przez organizatorów)
  • Ogłoszenie wyników odbędzie się 29.11.2022 r.

5. Tematyka konkursu:

• Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej zgodnie z tematem konkursu. (dozwolone wszystkie formy plastyczne płaskie w formacie A4-A3).
  • Każda praca powinna być podpisana na odwrocie metryczką:

- imię i nazwisko autora pracy

- wiek dziecka

- nazwę i adres placówki

- adres mailowy placówki

6. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu i opiekunów oraz wyrażeniem zgody na publikację prac konkursowych. Złożone prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

7. Przyznawanie nagród:

Za zajęcie I, II i III miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe. Każdy z uczestników otrzyma dyplom za udział w konkursie. Przy ocenie prac będą uwzględniane: samodzielność wykonania, estetyka oraz pomysłowość.

Wykonane prace plastyczne należy przesłać w formie tradycyjnej na adres:

Przedszkole nr 20 im. Misia Uszatka,

ul. Gabrieli Zapolskiej 1,

41-400 Mysłowice

Termin: 2022-11-25
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci i nauczyciele

Przedszkole nr 20 im. Misia Uszatka w Mysłowicach.
Gabrieli Zapolskiej 1
41-400 Mysłowice