KONKURSU FOTOGRAFICZNY ,,IV PORY ROKU" JESIEŃ W OBIEKTYWIE

Konkurs dodał(a) Ewelina Trocha
rok temu, wyświetleń 324

CELE KONKURSU:

Celem konkursu jest obserwowanie piękna otaczającej nas przyrody.

UCZESTNICY KONKURSU :

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 5–6 lat sosnowieckich przedszkoli.

TEMATYKA KONKURSU:

Tematem konkursu jest pomysłowe ukazanie za pomocą zdjęcia przyrody okazującej piękno pory roku jesień. Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną wykonaną fotografię format (15 x 21 lub większy).

Zdjęcia wywołane i opisane według załączonej tabelki należy dostarczyć do Przedszkola Miejskiego nr 40 w Sosnowcu, ul. Gwiezdna 16 d,  41-219.

Proszę o podanie maila gdyż podziękowania zostaną wysłane formą elektroniczną.

Prace należy nadsyłać na podany adres do 30 listopada 2022 roku.

Każda praca powinna zawierać informację:

I EDYCJA PRZEDSZKOLNEGO OGÓLNOPOLSKIEGO

KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO ,,IV PORY ROKU” - JESIEŃ W OBIEKTYWIE

Imię i Nazwisko autora fotografii

Imię i nazwisko opiekuna/nauczyciela/mail

Wiek dziecka

Dane adresowe placówki

Wyrażam zgodę na udział syna/córki w konkursie fotograficznym ,,I EDYCJA PRZEDSZKOLNEGO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO - IV PORY ROKU – JESIEŃ W OBIEKTYWIE” oraz na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926.

Podpis rodzica/opiekuna prawnego

......

OCENA PRAC:

Jury oceni prace pod względem zgodności z tematem, kreatywności, oryginalności i wytypuje zwycięzców, na których czekają upominki.

PRAWA ORGANIZATORÓW:

Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego publikowania nadesłanych fotografii.

W przypadku dużej lub małej ilości fotografii organizator może zmienić kategorię oceniania

prac. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 40 w Sosnowcu w dniu 05. 12. 2022r . Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora.

ORGANIZATORZY :

mgr Magdalena Kaczmarczyk