XXXII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej Color Art pod patronatem UNESCO

Konkurs dodał(a) Anna Obszyńska
rok temu, wyświetleń 1087

Goleniowski Dom Kultury zaprasza do udziału w XXXII Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Pięknej COLOR ART pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu do spraw UNESCO.

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej Color Art w Goleniowie jest imprezą cykliczną trwającą nieprzerwanie od 1990 roku. Do udziału w

konkursie plastycznym Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież z całego świata.

„Moje miejsce” to temat tegorocznej edycji konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży (6- 17 lat)

Prace nadsyłać można do dnia 31 stycznia 2023 r.

Laureaci wraz z opiekunami otrzymują zaproszenie do udziału w kilkudniowych warsztatach artystycznych nad morzem w maju 2023 r., katalog wystawy oraz dyplom.

Informacje na temat konkursu oraz regulamin są dostępne na stronie www.colorart.goleniow.pl

Media społecznościowe festiwalu:

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Termin: 2023-01-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski