Konkurs plastyczny "Dogrzać serca jesienną nutką"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Szmidt
rok temu, wyświetleń 401

Niepubliczne Przedszkole „Kolorowe Nutki u Babci Ani” w Bydgoszczy
Agnieszka Szmidt
kontakt: 515 682 936

Cel konkursu

Kształtowanie empatii oraz odpowiedzialności za los zwierząt.
Wzbogacanie warsztatu plastycznego poprzez stosowanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Termin konkursu
Prace plastyczne proszę przesłać do dnia 10 listopada 2022 r.

na adres: Niepubliczne Przedszkole „Kolorowe Nutki”, ul. Paderewskiego 2, 85-075 Bydgoszcz

z dopiskiem: „konkurs plastyczny”

Uczestnicy
Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczęszczających do przedszkola.

Warunki uczestnictwa

1. Prace plastyczne muszą być wykonane indywidualnie (prace zbiorowe nie będą oceniane).

2. Pracę plastyczną należy wykonać w formacie A4 lub A3, w dowolnej "płaskiej" technice plastycznej. Na odwrocie umieszczamy dane: - tytuł pracy; - imię i nazwisko dziecka; - wiek dziecka; - nazwa i adres przedszkola. Prace anonimowe nie będą zakwalifikowane do konkursu. Dane osobowe uczestników są pozyskane wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

3. Każde dziecko wykonuje tylko jedną pracę plastyczną nt. "Dogrzać serca jesienną nutką".

4. Przesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie imienia i nazwiska na pracy plastycznej oraz prezentację pracy na wystawie pokonkursowej, zorganizowanej w Akademii Muzycznej w Sali Koncertowej przy ul. Staszica 3 w Bydgoszczy dnia 17.11.2022r. w godz. od 12-15.

5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15.11.2022r. Informacje o wynikach konkursu będą na stronie internetowej Przedszkola (www.przedszkolebyd.pl).

6. Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, estetyka pracy i oryginalność.

7. Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe (przesłane pocztą).

8. Prace plastyczne dzieci oceni Jury konkursowe, powołane przez organizatora.

9. Jury ma prawo do wytypowania dodatkowych nagród.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji prac biorących udział w konkursie.

11. Organizator nie zwraca nadesłanych na konkurs prac oraz kosztów przesyłki.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie

Termin: 2022-11-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski