DOMEK DLA OWADÓW

Konkurs dodał(a) Dominika Szołtysik
rok temu, wyświetleń 566

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie ekologicznym

na domek dla owadów

CELE:

• przyczynianie się do rozwijania populacji owadów pożytecznych

• ochrona gatunku

• zachęcanie dorosłych, aby wspólnie z dziećmi dbali o przyrodę

UCZESTNICY

Konkurs skierowany jest do rodziców, członków rodzin i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym

PRZEDMIOT KONKURSU

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie domku dla owadów. Ocenie będzie podlegać praca indywidualna i zespołowa (z dzieckiem). Każda praca musi zawierać metryczkę: imię nazwisko, wiek dziecka imię i nazwisko nauczyciela- opiekuna adres, telefon placówki oraz podpisaną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie

ZGŁOSZENIA I TERMINY

Prace wraz z wykonaną metryczką należy dostarczyć do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzechu dnia 27. maja 2022 r. na adres:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu

ul. Brzechwy 8

42-622 Orzech

"Konkurs ekologiczny na domek dla owadów"

Prace dostarczone po wyznaczonym terminie nie biorą udziału w konkursie, w przypadku nadsyłania prac pocztą decydować będzie data na stemplu pocztowym.

Osoby odpowiedzialne za konkurs:
Alicja Stec, Dominika Szołtysik, Oliwia Kapica

e-mail do kontaktu: alicja.stec@zsporzech.edu.pl

Termin rozdania nagród i lista laureatów dostępne będą na stronie internetowej bliżejprzedszkola.pl oraz Aktualności - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu (szkolna.net)

INFORMACJE DODATKOWE

Dostarczone prace pozostaną do dyspozycji organizatora konkursu. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wykorzystania prac na terenie ZSP w Orzechu.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Rozstrzygnięcie konkursu: 03.06.2022 r. wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola, a laureaci zostaną powiadomieni o wynikach telefonicznie. Zainteresowane osoby będą mogły pobrać dyplomy i podziękowania ze strony internetowej organizatora Aktualności - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu (szkolna.net)

Do zgłoszonych prac proszę dołączyć klauzulę:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych dla celów niniejszego konkursu (zgodnie z art. 6 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Imię i nazwisko autora

Wiek autora

Nauczyciel prowadzący

Nazwa i dane placówki z numerem telefonu

Wyrażam zgodę na opublikowanie pracy plastycznej oraz danych osobowych (Imię, nazwisko, placówka) mojego dziecka na stronie internetowej ZSP Orzech.

..……………………………………………….

Data i czytelny podpis rodzica