Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

Konkurs dodał(a) Agnieszka Lewosińska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

„Wiosna w obiektywie”

Przedszkole Miejskie nr 32 w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II edycji ogólnopolskiego  konkursu fotograficznego

Cele:

• uwrażliwienie na piękno przyrody
  • promowanie aktywnego wypoczynku
  • wzmacnianie więzi z rodziną
  • promowanie pasji fotografowania

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 32 im. Króla Maciusia I w Gorzowie Wielkopolskim.
  2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz do ich rodziców lub opiekunów.
  3. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego dziecko/rodzinę podczas zabawy we wiosennej aurze.
  4. Każde przedszkole może przesłać max. 3 zdjęcia konkursowe w formacie 13x18.
  5. Zdjęcia należy przesłać pocztą do 16 maja 2022 r. na adres:

Ul. Stilonowa 20

66 – 400 Gorzów Wielkopolski

Z dopiskiem: KONKURS FOTOGRAFICZNY „WIOSNA W OBIEKTYWIE”

1. Fotografie powinny być opatrzone na odwrocie metryczką zawierającą:

- tytuł zdjęcia

- imię i nazwisko dziecka

- wiek dziecka

- nazwa i adres placówki

- imię i nazwisko, e – mail oraz nr telefonu nauczyciela

1. Kryterium oceny zdjęć konkursowych:

- zgodność z tematem

- walory artystyczne i estetyka fotografii

- nowatorski pomysł ujęcia tematu

1. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i opiekunów oraz na publikację zdjęć na stronie internetowej przedszkola.
  2. Zgłaszając prace, uczestnik dołącza oświadczenie ze zgodą osób ( prawnych opiekunów dzieci), których wizerunki utrwalono na fotografiach, na ich publikację na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 32.
  3. Prace nie spełniające powyższych warunków, nie będą brane pod uwagę.
  4. Zdjęcia nie będą zwracane. Przechodzą na własność organizatora.
  5. Rozstrzygnięcie konkursu:

- za zajęcie I, II, III miejsca na adres placówki zostaną dostarczone upominki dla dzieci oraz podziękowania dla nauczycieli

- wszystkim uczestnikom konkursu  zostaną przesłane drogą elektroniczną dyplomy i podziękowania do samodzielnego wydruku.

13.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 maja  2021 r. na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 32 www.p32.edu.gorzow.pl

14. W razie wątpliwości, pytań podajemy numer telefonu do kontaktu:

513-137-252.

Organizatorzy konkursu:

Agnieszka Lewosińska

Dagmara Jaśnikowska

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

Termin: 2022-05-16
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski