OGÓLNOPOLSKI RODZINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "ZIEMIA - NASZ DOM"

Konkurs dodał(a) Karolina Makowska

Serdecznie zapraszamy dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Rodzinnym Konkursie Fotograficznym

„Ziemia – nasz dom”

Cele konkursu:
- rozwijanie wrażliwości na piękno otaczającej przyrody,
- promowanie dziecięcych uzdolnień,
- stwarzanie możliwości do rodzinnego spędzania czasu.

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3 – 6 lat.

2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego fragment przyrody/ miejsca zamieszkania/ miejsca bytowania zwierząt podczas rodzinnego spaceru.

3. Podczas wyboru prac pod uwagę będzie brane: zgodność z tematem, pomysłowość wykonania, jakość zdjęcia.

3. Zdjęcia w formacie  .jpg oraz zgody (załącznik 1 , załącznik 2) należy przesłać na adres e-mail organizatora konkursu:

konkurs.ps83@gmail.com

4. W tytule e-maila należy wpisać „Ziemia – nasz dom” a w opisie: imię, nazwisko dziecka oraz nazwę i adres przedszkola.

5. Prace można wysyłać do 18 kwietnia 2022 r.

6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Dzień Ziemi - 22 kwietnia 2022 r.

7. Spośród nadesłanych zdjęć zostaną nagrodzone 3 prace.

8. Nagrody zostaną wysłane pocztą tradycyjną na wskazany adres.

9. Organizatorami konkursu są: Justyna Ruminowicz, Karolina Makowska – nauczycielki z Przedszkola Samorządowego Nr 83 w Białymstoku.

Termin: 2022-04-18
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski