"Papierowy świat"- ogólnopolski konkurs plastyczny

Konkurs dodał(a) Marlena Szczygłowska

Przedszkole Niepubliczne "Bim Bam Bino" w Toruniu zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w plastycznym konkursie plastycznym pt.

"Papierowy świat"

Cele konkursu:

- promocja ekologicznego stylu życia

- rozwijanie zainteresowań i talentów

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-6-letnich z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

2. Nadesłane prace będą oceniane przez powołaną przez organizatora komisję w dwóch kategoriach:

- dzieci młodsze 3-4 latki

- dzieci starsze 5- 6 latki

3. Pracę należy wykonać w formie płaskiej w formacie

- A3- dzieci młodsze

- A4- dzieci starsze

4. Technika pracy: dowolna bez materiałów sypkich, wykorzystanie materiałów papierowych tj: gazety, chusteczki, kartonowe kartki

5. Termin nadsyłania prac: 15.05.2022 r. na adres placówki:

Przedszkole Niepubliczne

"Bim Bam Bino"

ul . Droga Trzeposka 19/23

87-100 Toruń

wraz z dołączoną zgodą podpisaną przez opiekuna prawnego dziecka (Załącznik nr 1)

6. Zgłoszenie  dziecka do konkursu jest jednocześnie zgodą na publikację zdjęć prac i danych uczestników na stronie placówki oraz www.blizejprzedszkola.pl.

7. Prace przechodzą na własność organizatora.

8. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 25.05.2022 i zostaną opublikowane na stronie www.bimbambino.pl oraz www.blizejprzedszkola.pl

9. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców zostaną przesłane na adres placówki.

10. Pracę należy opatrzyć metryczką wykonaną komputerowo:

imię i nazwisko dziecka

wiek dziecka

nazwa i adres placówki

telefon i email

imię i nazwisko nauczyciela

11. Podziękowania za udział dla dzieci i nauczyciela zostaną wysłane pocztą elektroniczną na wskazany adres email.

organizatorzy:

Marlena Szczygłowska

Anna Misiewicz

Załącznik nr 1.

ZGODA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DZIECKA W ZWIĄZKU Z ORGANIZACJĄ KONKURSU PLASTYCZNEGO

Ja niżej podpisany oświadczam, że wyrażam zgodę na zbieranie, przetwarzanie  i wykorzystywanie danych osobowych mojego dziecka:

…………………………………………………………………………………….

(imię i nazwisko dziecka)

do celów związanych z organizacją i udziałem w konkursie plastycznym pt.:"Papierowy”.

Konkurs organizowany jest przez Niepubliczne Przedszkole "Bim Bam Bino" w Toruniu . Przedszkole będzie administratorem podanych danych w ramach konkursu.

Potwierdzam, że zapoznano mnie z regulaminem konkursu dostępnym w przedszkolu, do którego uczęszcza moje dziecko. Wyrażam zgodę na zawarte tam zasady dotyczące organizacji konkursu i udziału dziecka.

Data, ……….2022 r.                                            ………………………………...

(podpis rodziców/opiekunów prawnych )

Termin: 2022-05-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski