KONKURS - TRUDNE GŁOSKI ŁATWIEJ ZAPAMIĘTAĆ, GDY JE NARYSUJESZ"

Konkurs dodał(a) JOANNA ROZKOSZ

Dołączone pliki:

Samorządowe Przedszkole w Bielsku zaprasza do udziału w

IV OGÓLNOPOLSKI   KONKURSIE  LOGOPEDYCZNYM
„TRUDNE  GŁOSKI  łATWIEJ ZAPAMIĘTAĆ  GDY  JE  NARYSUJESZ”.

Cele konkursu:

- utrwalanie wymowy trudnych artykulacyjnie głosek,

-- ilustrowanie głosek wykorzystywanych podczas terapii logopedycznej,

- aktywizująca artystycznie i językowo praca nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.

- rozwijanie inwencji twórczej, sprawności manualnej i wyobraźni,

- czerpanie radości ze wspólnej pracy z logopedą, rodzicem bądź nauczycielem przy tworzeniu ilustracji plastycznych

Założenia organizacyjne:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym.

2. Format pracy oraz technika wykonania : dowolna, praca płaska.

3. Każda placówka może złożyć maksymalnie 3 prace.

4. Warunkiem udziału w konkursie jest samodzielne wykonanie pracy.

5. Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zamieszczoną na odwrocie pracy z następującymi danymi:

imię, nazwisko i wiek uczestnika

nazwa i adres placówki

imię i nazwisko nauczyciela

Należy również dołączyć oświadczenie rodzica (zał.1)

6. Po zakończeniu konkursu prace nie będą odsyłane do uczestników i przechodzą na własność organizatora.

7. Oceny dokona komisja powołana przez Organizatora.

8. Termin nadsyłania prac (decyduje data stempla pocztowego): 14 Kwietnia 2022 r. na adres:

Samorządowe Przedszkole w Bielsku

Ul. Płocka 19

09-230 Bielsk

Woj. Mazowieckie

9. Prace można również składać osobiście w sekretariacie Przedszkola w godz. 8.00-15.00.

10. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 22 kwietnia 2022 roku. Lista laureatów zostanie zamieszczona na stronie internetowej Samorządowego Przedszkola w Bielsku: www.przedszkolebielsk.edupage.org.pl oraz „Bliżej Przedszkola”.

11. Kryteria oceniania prac:

- powiązanie z tematyką,

- estetyka wykonania,

- pomysłowość i oryginalność prac,

12. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe. Aby otrzymać dyplom z podziękowaniem dla nauczycieli należy dołączyć kopertę i znaczek..

13. Osoba odpowiedzialna za organizację i przebieg konkursu: Justyna Dominiak

Przedszkole tel. 24 261-50-36

Postanowienia ogólne:

1. Udział w konkursie jest jednoznaczny z posiadaniem praw autorskich do pracy, wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodą na publikowanie prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.

2. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacja niniejszego regulaminu.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Termin: 2022-04-14
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uwagi: Informacji dotyczących konkursu udziela pani Justyna Dominiak.

SAMORZĄDOWE PRZEDSZOLE W BIELSKU
UL. PŁOCKA 19