Małopolski konkurs "Tarnów-moimi oczami"

Konkurs dodał(a) Elżbieta Woroń-Biduś

Przedszkole „Pałacyk Malucha” w Tarnowie ogłasza

konkurs „Tarnów moimi oczami”

Cele konkursu:

- promowanie Tarnowa i jego historii;
- prezentowanie twórczości plastycznej i technicznej dzieci w wieku przedszkolnym;
- rozwijanie wyobraźni dzieci i wrażliwości estetycznej, inspirowanym zabytkami Tarnowa
- popularyzacja wśród dzieci różnorodnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest:  Przedszkole „Pałacyk Malucha” w Tarnowie

2. Konkurs rozpoczyna się  15.03.2022 r. i trwać będzie do 18.05.2022 r.

Prace nadesłane po upływie terminu, nie będą brały udziału w konkursie (decyduje data stempla pocztowego).

3. Konkurs skierowany jest do dzieci 5-6 letnich z województwa małopolskiego

4. Tematem pracy jest wykonanie makiety miasta (uwzględniając minimum 3 zabytki na makiecie) max rozmiar pracy A2

5.Ocenie podlegać będzie:

-samodzielność wykonania pracy

-estetyka pracy

-pomysłowość i kreatywność

6. Nadesłane prace powinny zawierać wydrukowaną metryczkę:

1. imię i nazwisko
  2. wiek
  3. nazwa placówki i adres
  4. imię i nazwisko opiekuna
  5. adres mailowy

7. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

8. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na udział w konkursie ( zał. 1).

9. W konkursie zostanie nagrodzonych 3 laureatów, dopuszcza się 2 wyróżniania. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.

11. Prace konkursowe prosimy wysłać do dnia 18.05.2022 r. na adres:

Przedszkole „Pałacyk Malucha”

ul. Kołłątaja 14

33-100 Tarnów

z dopiskiem konkurs "Tarnów moimi oczami"

12. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 01.06.2022 r.

13. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie Fanpage przedszkola:

oraz na stronie:

14. Koordynatorzy konkursu:
-  Agata Filipowicz, Elżbieta Woroń-Biduś

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Zał.1

………………………..

data, miejscowość

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka …………………………. w konkursie „Tarnów- moimi oczami” organizowany przez Przedszkole „Pałacyk Malucha” w Tarnowie.

……………………….

Podpis opiekuna