Ogólnopolski konkurs plastyczny "Wszyscy jesteśmy tacy sami"

Konkurs dodał(a) Monika Małolepsza-Pawlak

Zapraszamydo udziału w konkursie plastycznym :

„Wszyscy jesteśmy tacy sami”

CELE KONKURSU:

- Kształtowanie postawy tolerancji i miłości wobec innych ludzi.

- Rozwijanie inwencji twórczej, kreatywności i aktywności plastycznej dzieci.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs jest adresowany dla dzieci w wieku 5-7 lat.

2. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą następujące informacje:
  • Imię i nazwisko dziecka, wiek oraz grupa.
  • Imię i nazwisko nauczyciela pod opieką którego została wykonana praca.
  • Adres i mail placówki z której została nadesłana praca.
  • Podpisana przez rodzica/opiekuna załączona zgoda na udział w konkursie.

1. Z jednego przedszkola mogą być nadesłane maksymalnie 2 prace konkursowe.

2. Technika wykonania pracy - dowolna.

3. Termin składania prac – do 08.04.2022 r.

4. Zdjęcie pracy oraz zgody rodziców/opiekunów(zał. Nr 1) należy wysłać emailem na adres:

m.malolepsza@pm76.elodz.edu.pl

m.lopusinska@pm76.elodz.edu.pl

1.  Komisja konkursowa powołana przez Organizatora dokona oceny prac i wyboru najciekawszych prac w dniach: 11.04 – 15.04.2022.
  2. Kryteria oceny:
  • zgodność z tematem konkursu,
  • oryginalność,
  • pomysłowość.
  1.  Wszystkie prace biorące udział w konkursie zostaną zaprezentowane na stronie internetowej Naszego przedszkolu od dnia 19.04.2022.

2. Nagrody za wyróżnione prace będą do odbioru w Przedszkolu Miejskim nr 76 we wskazanym terminie ustalonym po wcześniejszym kontakcie telefonicznym!
  3. Dyplomy oraz podziękowań dla nauczycieli zostaną wysłane na adres mailowy podany w metryczce.

Postanowienia końcowe:

• Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnej publikacji nadesłanych zdjęć prac, zgłoszenie zaś na niniejszy konkurs traktowane będzie jako zgoda autora na nieodpłatne użycie zdjęć w publikacjach związanych z konkursem;
  • Przystąpienie do konkursu jest rozumiane jako zgoda na publikację danych osobowych, które będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby konkursu, a uczestnicy będą mieli wgląd w swoje dane;
  • Wyniki konkursu oraz forma przekazania nagród opublikowane zostaną na stronie internetowej: www.pm76lodz.wikom.pl

Organizatorzy konkursu
mgr Moniką Małolepsza-Pawlak
mgr Monika Łopusińska-Kubacka

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA UDZIAŁ W KONKURSIE
„Wszyscy jesteśmy tacy sami”
I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Ja, rodzic/opiekun prawny dziecka ………………………………………………………..
                                                            (imię i nazwisko uczestnika konkursu)
wychowanka Przedszkola  ………… w ………………, niżej podpisany oświadczam, że: zapoznałem/zapoznałam się
z regulaminem konkursu „Wszyscy jesteśmy tacy sami”, organizowanego przez Przedszkole Miejskie Nr 76 w Łodzi
i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w przedmiotowym konkursie oraz związane z tym przetwarzanie jego danych osobowych w dokumentacji konkursowej.

Wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody* na publikację wizerunku mojego dziecka w celach promocyjnych konkursu.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych Pani/Pana oraz dziecka jest Przedszkole Miejskie nr 76 z siedzibą w Łodzi przy ul. Gałczyńskiego 9, 93-259 Łódź, tel.: 42 643-36-65, e-mail: kontakt@pm76.elodz.edu.pl.

1. W sprawach związanych z danymi proszę kontaktować się z inspektorem ochrony danych, który dostępny jest pod adresem e-mail: RODO@pm76.elodz.edu.pl
  2. Będziemy przetwarzać podane przez Państwa dane osobowe na podstawie uzyskanej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej RODO, w celu rejestracji, organizacji i przeprowadzenia konkursu „Jesień w oczach dziecka”, a ponadto, w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu promocji konkursu związanej z publikacją zdjęć, imienia i nazwiska dziecka na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego Nr 76.
  3. Zgoda na udział w konkursie i związane z tym przetwarzanie danych osobowych dziecka ma charakter dobrowolny. Niewyrażenie zgody wyklucza jednak możliwość udziału Pani/Pana dziecka w konkursie. Niewyrażenie zgody na publikację wizerunku nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji.
  4. Dane osobowe dzieci związane z organizacją konkursu będą przetwarzane przez okres 5 lat. Dane osobowe związane z celami promocyjnymi będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na publikację wizerunku dziecka.
  5. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie  danych osobowych dziecka we wskazanych celach, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  6. Zgodnie z RODO, przysługuje Pani/Panu prawo do:
  1. dostępu do danych dziecka oraz otrzymania ich kopii;
  2. sprostowania (poprawiania) danych dziecka;
  3. usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania danych;
  4. wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub inspektorem ochrony danych, korzystając z podanych wyżej danych kontaktowych.

………………………………
 czytelny podpis rodzica/opiekuna prawnego