Favourite English Word

Konkurs dodał(a) Marta Wierzbicka

Dołączone pliki:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie serdecznie zaprasza dzieci z klas 0 i szkolnych
oddziałów przedszkolnych (5-6 lat), do udziału w konkursie językowo – plastycznym promującym twórcze i kreatywne nauczanie języka angielskiego.

1. Organizator:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Krasińskiego

ul. Partyzantów 124

1. Cele konkursu:
  • rozwijanie twórczego myślenia, wyobraźni i kreatywności dzieci;
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej i językowej;
  • wprowadzanie dzieci w świat twórczości poprzez stymulowanie aktywności twórczej dzieci.
  1. Uczestnicy konkursu:

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku przedszkolnym 5-6 lat, które uczęszczają do przedszkoli („zerówka”), oddziałów przedszkolnych.

1. Ocena prac konkursowych:

Prace konkursowe będą oceniane w 1 kategorii wiekowej.  Pod uwagę będą brane wyłącznie prace wykonane samodzielnie.

1. Termin:

Prace nadsyłamy do 30.04.22 r.

1. Informacje dotyczące prac:

Zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej do wybranego słowa z podanych kategorii językowych – pets, sports, vehicles, toys. Wybieramy jedno słowo, wykonujemy ilustrację
i podpisujemy w języku angielskim.

Format i technika pracy – dowolna.

Do każdej pracy powinna być dołączona zgoda rodzina na udział w konkursie.

Jedna placówka może nadesłać maksymalnie 3 prace.

Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi.

Pracę należy opisać na odwrocie – imię i nazwisko autora, wiek; imię i nazwisko nauczyciela oraz dane placówki.

Prace konkursowe wysyłane są na adres:

Marta Wierzbicka

ul. Partyzantów 124

05-123 Chotomów

7. Wyniki konkursu i nagrody:

Prace będę oceniane przez powołane jury.
Kryteria oceny – pomysłowość, wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych, estetyka.
Lista laureatów będzie opublikowana na stronie internetowej szkoły oraz poprzez portal Facebook.
Nagrody, które nie zostaną odebrane osobiście, wyślemy pocztą.
Uczestnicy i nauczyciele otrzymają dyplomy drogą e-mail.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów – pozyskanie danych wyłącznie do celów konkursu.

Dodatkowe informacje można uzyskać poprzez kontakt mailowy m.wierzbicka@spchotomow.edu.pl

Termin: 2022-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski