Śmieszne wierszyki - Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny

Konkurs dodał(a) Agnieszka Stasiak

„Śmieszne wierszyki”

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Literacko – Plastycznego

W dniu  9.06.2010r. w Przedszkolu Niepublicznym Literackim w Szczecinie została rozstrzygnięta I Edycja  Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego „Śmieszne wierszyki”.

Na konkurs nadesłano 30 prac  z 15 placówek z terenu całej Polski.  Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie: przewodniczący - dyrektor Przedszkola  mgr Iwona Przybycień, członkowie –mgr Agnieszka Stasiak, mgr Lidia Florek, mgr Renata Ruda, mgr Beata Nowicka oraz Zuzanna Szatkowska.

Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria:  twórczość literacką, oryginalność, pomysłowość oraz  technikę wykonania pracy konkursowej.

Komisja konkursowa przyznała:

I miejsce – Weronika Moczydłowska z Przedszkola „Słoneczna Ósemka” w Ełku,

II miejsce – Aleksander Kiedrowicz z Przedszkola Miejskiego nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim,

III miejsce -  Kinga Karczmarz z Przedszkola nr 6 w Bydgoszczy.

Wyróżnienia:

Martyna Romanow z Przedszkola Niepublicznego „Skrzaty” w Olsztynie,

Karolina Guzińska z Przedszkola nr 6 w Bydgoszczy,

Gabriela Borkiewicz z Przedszkola Miejskiego nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim,

Patrycja Stachyra z Przedszkola „Słoneczna Ósemka” w Ełku.

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów. Nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy, wyróżnienia i podziękowania prześlemy pocztą.

Koordynator:
Agnieszka Stasiak