NAJPIĘKNIEJSZY WIANEK REGIONALNY

Konkurs dodał(a) Ola Kędzierska

KONKURS

Przedszkole Miejskie Nr 207 w Łodzi zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie dla nauczycieli „Najpiękniejszy wianek regionalny”. Zadaniem nauczycieli biorących udział w konkursie jest stworzenie unikatowego wianka własnego pomysłu oraz wykonania.

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizator konkursu: Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie Nr 207 w Łodzi.

2. Odbiorcy: Przedszkola miejskie i niepubliczne z całej Polski.

3. Cele konkursu:

• współpraca nauczycieli z przedszkoli z terenu Polski,

• rozbudzanie zainteresowania kulturą własnego regionu,

• rozwijanie kreatywności u nauczycieli

4. Regulamin konkursu:

• Konkurs jest przeznaczony dla nauczycieli przedszkolnych.

• Do konkursu można zgłosić jedną pracę z każdej placówki.

• Każdy z uczestników przesyła wykonany wianek na adres organizatora konkursu, ponosząc samemu koszty wysyłki.  Otrzymane prace są bezzwrotne.

• Wianek należy wykonać z materiałów, które nie ulegną zniszczeniu podczas wysyłki. Ewentualnie trzeba dobrze zabezpieczyć swoją pracę.

• Wianek należy wysłać do 5. listopada 2021 r. na adres:

Piotrkowska 272

• Dostarczone prace przechodzą na własność organizatora.

5. Rozstrzygnięcie konkursu:

• Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 09.11.2021 r.

• Komisja konkursowa przy ocenie brać będzie pod uwagę:

- nawiązanie do kultury polskiej

- pomysłowość wykonania

• W ramach konkursu zostaną wyłonione miejsca I, II, III. Dla pierwszych trzech miejsc przewidziane są upominki oraz dyplomy.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej naszego przedszkola w zakładce Wydarzenia.

• Każdy z uczestników konkursu będzie mógł samodzielnie pobrać również dla siebie dyplom ze strony, na której przedstawione będą wyniki konkursu .

• Każdy nauczyciel biorący udział w konkursie wypełnia zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych, które załącza do swojej pracy.

6. Do wykonanej pracy nauczyciel załącza poniższe dane:

•          nazwa i dokładny adres przedszkola,

•          imię i nazwisko nauczyciela,

•          dokładny adres mailowy do kontaktu z nauczycielem,

•          zgodę nauczyciela na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych oraz na korzystanie i udostępnianie fotografii wykonanej pracy wraz z opisem przedszkola (załącznik 1).

7. Uwagi końcowe:

• Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. O wszelkich zmianach uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

• Szczegółowych informacji udziela : Aleksandra Kędzierska, 504-979-766

Edyta Krawczyk, 691-883-901