KONKURS PT.: "PIOSENKA LOGORYTMICZNA"

Konkurs dodał(a) Ewelina Zielonka

Serdecznie zapraszamy wszysktkie przedszkola z województwa łódzkiego do wzięcia udziału w konkursie  pt.:

Piosenka logorytmiczna

organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 185 w Łodzi

Cele konkursu:

1. Rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości muzycznej.

2. Wspieranie i rozwój umiejętności twórczych dzieci w zakresie ruchu przy muzyce.

3. Prezentowanie umiejętności wokalnych dzieci.

Informacje ogólne:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 185 w Łodzi.

2. Konkurs adresowany jest dla dzieci w wieku 4-6 lat.

3. Tematem konkursu jest piosenka logorytmiczna o tematyce wiosennej.

4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia, zgody na  przetwarzanie danych osobowych oraz nagrania video do dnia 04.06.2021 r. na adres:

k.sawiak@pm185.elodz.edu.pl

5. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie piosenki   z ruchem o tematyce wiosennej.

6. W konkursie może wziąć udział jeden uczestnik lub duet ( max. dwie reprezentacje z jednego przedszkola).

7. Komisja konkursowa oceniać będzie w skali od 1 do 5 punktów:

a) dobór ruchu do piosenki

b) muzykalność, interpretację i osobowość sceniczną.

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www Przedszkola Miejskiego nr 185 oraz przesłane do przedszkoli uczestniczących w konkursie do dnia 11.06.2021 r.

9. Dla zwycięzców przewidziano nagrody, każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom.

Życzymy wszystkim przyjemnej muzycznej zabawy!!!

Termin: 2021-06-04
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny