Żyjmy zdrowo, jedząc kolorowo

Konkurs dodał(a) Danuta Skalska

W dniu 12 maja 2010r. został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczny „Żyjmy zdrowo jedząc kolorowo”. W konkursie plastycznym wzięło udział 37 przedszkoli z całej Polski, w sumie wpłynęły 83 prace. Były one wykonywane indywidualnie – 73 oraz w małych, kilkuosobowych grupach – 10

Oceny prac konkursowych dokonała komisja w składzie:

• Bożena Wtorkowska – dyrektor przedszkola
  • Danuta Skalska – nauczycielka
  • Irena Siekierko - nauczycielka
  • Jolanta Chodowiec – pedagog specjalny

Komisja konkursowa zdyskwalifikowała 5 prac z uwagi na nieprzestrzeganie regulaminu (nieprawidłowy format pracy).

Podczas oceniania prac brano pod uwagę następujące kryteria:

• samodzielność wykonania pracy,
  • oryginalność i pomysł plastyczny,
  • walory artystyczne i estetyczne pracy,

Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac komisja postanowiła przyznać dla najciekawszych prac:

ŁUCJA RUSIN lat 4

Przedszkole nr 245 Dla Dzieci Słabowidzących

„Sowy Mądrej Głowy” ul. Pruszyńskiego 1, WARSZAWA

HANIA SMORCZEWSKA lat 5

Przedszkole nr 24,  CHORZÓW

ALEKSANDRA RYBIKOWSKA lat 5

Oddział Przedszkolny przy SP w Wilkanowie

WILKANÓW 134, BYSTRZYCA KŁODZKA

Ponadto WYRÓŻNIENIA zdobyli:

• MARYSIA BUJANOWSKA lat 5

Przedszkole nr 240 im Polskich Olimpijczyków , WARSZAWA

•  WIKTORIA PIEPRZYK lat 5

Przedszkole nr 7 „Janka Wędrowniczka” ul. Chłapowskiego 12 A,  ŚREM

•  GABRIELA OLSZEWSKA lat 6

Przedszkole „Pod Dębami” im. Gen. E. Knoll – Kownackiego, ul. Nasielska 3,  POMIECHÓWEK

•  AMELIA PORADA lat 6

Oddział Przedszkolny przy SP w Wilkanowie, WILKANÓW 134, BYSTRZYCA KŁODZKA

•  ADAM JAKUBSCHON lat 6

Przedszkole Samorządowe nr 1, ul. 11 Listopada 8, PASŁĘK

• NATALIA SAWICKA lat 4

Przedszkole nr 29, ul. Sycowska 1, WARSZAWA

• JULIA ŻMUDA

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi „Baśniowa Kraina”, ul. H. Ch. Andersena 7, 01 – 893 WARSZAWA

• OLIWIA NOWICKA lat 5

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309 „Baśniowa Kraina”, ul. H. Ch. Andersena 7, WARSZAWA

• KRYSTIAN MICHALAK lat 5

Przedszkole nr 268 „Słoneczny Promyk” ul. Przytyk 5A, WARSZAWA

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Gratulujemy wspaniałych pomysłów i życzymy dalszych sukcesów.

Nadesłane prace będzie można od czerwca obejrzeć na stronie internetowej naszego przedszkola www.przedszkole341.pl  (Zakładka „z życia przedszkola”)

Komisja konkursowa nagrodziła dyplomami wszystkie prace wyróżnione w konkursie. Ponadto dzieci, które zdobyły I, II i III miejsce otrzymają nagrody w postaci książek i przyborów plastycznych, które prześlemy pocztą. Nauczyciele, którzy przysłali kopertę zwrotną otrzymają podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu.

Nauczyciele warszawskich przedszkoli, który zgłosili chęć osobistego odebrania dyplomów proszeni są przybycie do naszego przedszkola po 1 czerwca 2010r.

Termin: 2010-04-23
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 "Kota Filemona"