Dzień Dziecka z Centrum Młodzieży

Konkurs dodał(a) Anna Dranka-Szot

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do zabawy plastycznej!

Dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych z całej Polski zachęcamy do przygotowania autoportretu lub portretu innego znajomego dziecka – brata, siostry, koleżanki czy sąsiadki.

Warunki uczestnictwa:

1. Wszystkie nadesłane prace prosimy stosownie opisać: imię i nazwisko autora pracy, wiek, opiekun, kontakt e-mailowy, telefoniczny, adres pocztowy oraz zgodę na publikację pracy na stronie Centrum Młodzieży (www.cmjordan.krakow.pl) oraz na profilu CM na Facebooku.

2. Prosimy o przesyłanie prac plastycznych w formie skanu/zdjęcia drogą elektroniczną do 10 maja 2021 r.

na adres: adranka@cmjordan.krakow.pl

Z prac, które zostaną wybrane przez jury, zostanie przygotowana niespodzianka.

Dodatkowo, najlepsze prace zostaną nagrodzone specjalnymi upominkami. Docenimy różnorodne i oryginalne prace w wybranej  technice plastycznej. Liczymy na Waszą pomysłowość!

Dodatkowe informacje: Anna Dranka – Szot
e-mail: adranka@cmjordan.krakow.pl

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana z siedzibą w Krakowie przy ul. Krupniczej 38 i są one podawane w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Ich pobieranie jest zgodne z wymogami prawa oświatowego.

Informujemy, że:
1.    Mają Państwo prawo żądać od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
2.    Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.
3.    Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
4.    Podstawę prawną przetwarzania Państwa danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn., że dane będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – Dominik Strzebak, UMK, e-mail: inspektor6@mjo.krakow.pl

Termin: 2021-05-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski