OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "PRZEDSZKOLAKI DBAJĄ O NASZĄ PLANETĘ"

Konkurs dodał(a) Aleksandra Dolaczyńska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„PRZEDSZKOLAKI DBAJĄ O NASZĄ PLANETĘ ”

CELE KONKURSU:

- kształtowanie postaw proekologicznych,

- wdrażanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska przyrodniczego,

- zdobywanie wiedzy na temat Ziemi, konieczności dbania o jej czystość,

- rozwijanie aktywności twórczej, kreatywności oraz wyobraźni.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

- Uczestnicy konkursu: dzieci w wieku 3-6 lat.

Forma pracy:

- technika dowolna, płaska, format A4

- Każde przedszkole biorące udział w konkursie może przesłać dwie prace konkursowe. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowy 3- 4 latki, 5-6 latki.

- W konkursie mogą brać udział dzieci z przedszkoli z całej Polski.

- Praca powinna zostać opatrzona metryczką zawierającą:

Imię i nazwisko uczestnika

Wiek

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa i adres placówki

Adres e-mail placówki

Numer telefonu placówki

Do pracy konkursowej należy dołączyć:

- Zgodę rodzica/prawnego opiekuna na udział dziecka w konkursie oraz na publikację danych na stronie internetowej placówki oraz wykorzystanie prac na stronie internetowej i wystawach pokonkursowych.

- Zgodę nauczyciela na przetwarzanie danych osobowych.

Pracę, niezbędne zgody oraz metryczkę należy przesłać w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan) na adres e-mail organizatora:

dol.ale@wp.pl

w tytule: KONKURS PLASTYCZNY „PRZEDSZKOLAKI DBAJĄ O NASZĄ PLANETĘ”

Pracę konkursową należy przesłać na adres e-mail do dnia 21.04.2021 r.

Organizator powoła komisję do oceny prac. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowy 3- 4 latki, 5-6 latki. W każdej grupie wiekowej zostanie przyznane I, II i III miejsce. Przy ocenie prac najwyżej punktowana będzie samodzielność wykonania, pomysłowość, zgodność pracy z tematem, stopień trudności technik i staranność.

Za udział w konkursie uczestnicy oraz ich opiekunowie otrzymają dyplomy w formie elektronicznej. Uczestnicy, którzy zdobędą I,II oraz III miejsce otrzymają nagrody i dyplomy przesłane pocztą na adres placówki.

Organizatorem konkursu jest:

Zespół Szkół Publicznych Przedszkole Miejskie w Łęknicy

68-208 Łęknica

numer telefonu: 68 375 30 54

Organizator – Aleksandra Dolaczyńska – numer telefonu 726071538

Zgłoszenie prac jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu i opiekunów, na rzecz Organizatora oraz jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację pracy konkursowej na stronie internetowej przedszkola.

Załącznik 1

ZGODA NAUCZYCIELA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Ja ………………………………………………………………….……... (imię i nazwisko nauczyciela) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu
( Zespół Szkół Publicznych Przedszkole Miejskie w Łęknicy) moich danych osobowych, w celach wynikających z organizacji ogólnopolskiego konkursu plastycznego ,, PRZEDSZKOLAKI DBAJĄ O NASZĄ PLANETĘ ”, zgodnie z ustawą
z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2018 r., poz. 1000).

(miejscowość i data)                                                                   (podpis nauczyciela)

Załącznik 2

ZGODA RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH ) NA UDZIAŁ DZIECKA
W KONKURSIE PLASTYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W ŁĘKNICY
Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ……………………………………………………………………………….. (imię i nazwisko)
W konkursie plastycznym „PRZEDSZKOLAKI DBAJĄ O NASZĄ PLANETĘ” organizowanym przez Przedszkole Miejskie w Łęknicy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych mojego dziecka ( imię, nazwisko, wiek, numer przedszkola) w celach wynikających z organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych ( t.j. Dz. U. z 2018r., poz.1000). Wyrażam zgodę na publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy na stronie internetowej przedszkola oraz w prezentacjach, wystawach pokonkursowych.

Miejscowość i data                                                      Podpis rodziców
                                                                             (opiekunów prawnych) dziecka

Termin: 2021-04-21