Świety Wojciech też był dzieckiem

Konkurs dodał(a) Jolanta Wiśniewska

W dniu 12 kwietnia 2010 r. przeprowadzono w Zespole Szkół Katolickich im, Św. Wojciecha w Złotowie,  finał ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Święty Wojciech też był dzieckiem” adresowanego do dzieci 5-6 letnich.

Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:

• Przewodniczący  p. Julita Jarząb – nauczyciel sztuki ZSK
  • Członkowie:       p.  Danuta Łoboda – v-ce dyrektor ZSK
  • p. Sylwia Mróz – dyrektor MBP
  • p. Angelika Leszczyńska redaktor naczelny Aktualności Lokalne
  • Ks. Rafał Ochojski MSF
  • p. Jolanta Wiśniewska  - koordynator konkursu

Jury starało się profesjonalnie, obiektywnie i rzetelnie ocenić prace. Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria :

• samodzielność wykonanej pracy,
  • walory artystyczne i estetyczne pracy,
  • ciekawa interpretacja proponowanej tematyki

Nadesłanych prac plastycznych było 39

Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

• Julia Olejniczak  lat 6 Oddział Przedszkolny przy ZSK w Złotowie nagroda  Aktualności Lokalnych
  • Julia Szczepkowska lat 5 Oddział Przedszkolny przy ZSK w Złotowie nagroda MBP w Złotowie
  • Oliwia Szczepkowska lat 6 Oddział Przedszkolny przy ZSK w Złotowie nagroda ZSK w Złotowie
  • Jakub Kochut lat 6 Miejskie Przedszkole nr 1 w Żarach nagroda MSF w Złotowie
  • Alicja Łojek  lat 6 Miejskie Przedszkole nr 57 w Katowicach nagroda przewodniczącej komisji

Oraz wyróżnienia:

• Wiktoria Kondraciuk lat 6 Miejskie Przedszkole nr 1 w Żarach
  • Oskar Manysiak lat 6 Oddział Przedszkolny przy ZSK w Złotowie
  • Jagoda Urbańska  lat 6 Miejskie Przedszkole nr 1 w Żarach
  • Wiktor Leksowski lat 6 Miejskie Przedszkole nr 57 w Katowicach
  • Zuzanna Milczyńska lat 5 Złotów

Dyrekcja Zespołu Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha w Złotowie, koordynator konkursu plastycznego i Jolanta Wiśniewska DZIĘKUJĄ:

• Pani Kindze Kurczek
  • Pani Monice Siwa
  • Pani Agnieszce Kubiczek
  • Pani Marzannie Joniec
  • Pani Marii Jaroszewskiej

za zainteresowanie konkursem i wspaniałe przygotowanie dzieci do aktywnego udziału, którego przejawem były prace na wysokim poziomie artystycznym.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują dyplom oraz nagrodę ksiązkową

Termin: 2010-04-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski