Moja najpiękniejsza pisanka - konkurs ogólnopolski

Konkurs dodał(a) Karolina Kuleszow

Szkoła Podstawa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu/ oddziały przedszkolne

Konkursu plastycznego

„Moja najpiękniejsza pisanka”

Organizator:

Szkoła Podstawa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu/ oddziały przedszkolne

Nauczyciele:

Karolina Kuleszow

Katarzyna Mokwińska

karolina.kuleszow@sp32torun.home.pl

katarzyna.mokwinska@sp32torun.home.pl

Cele:

1. kształtowanie wyobraźni plastycznej i wrażliwości estetycznej
  2. rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działanie plastyczne w rożnych technikach i formach
  3. inspirowanie tematyką świąteczną
  4. kultywowanie tradycji związanych ze Świętami

Warunki uczestnictwa w konkursie:

• Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 – 6 lat.

• Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej na temat: „Moja najpiękniejsza pisanka”.

• Prace powinny być wykonane indywidualnie.

• Technika pracy dowolna. Praca przestrzenne. Prace format płaski nie będą brane pod uwagę.

• Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie do pracy metryczki zamieszczonej przy pracy.

• Zdjęcie prac oraz zgody opiekunów prawnych (załącznik poniżej) należy dostarczyć na adres mailowy:

karolina.kuleszow@sp32torun.home.pl

katarzyna.mokwinska@sp32torun.home.pl

• Termin składania prac upływa 02.04.2021 r.

Ogłoszenie wyników:

• Jury powołane przez Organizatora w składzie: nauczyciele przedszkola, dokona oceny prac. Kryteria oceny:

- walory artystyczne

- ciekawa interpretacja proponowanej tematyki

- samodzielność wykonania

- zastosowanie innowatorskich pomysłów.

• Dla autorów najciekawszych prac przewidziane są dyplomy
  • Werdykt jury jest werdyktem ostatecznym.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 9.04.2021
  • Zwycięscy zostaną poinformowani drogą e-mailową, nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą.

ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU KONKURSU

„Moja najpiękniejsza pisanka”

Imię i nazwisko dziecka

wiek dziecka

Imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego wykonano pracę

Nazwa i adres e – mailowy placówki

OŚWIADCZENIE RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu danych osobowych zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr  119,  s.  1.  Niniejsza   zgoda   jest   dobrowolna   i   może   być   cofnięta  dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie pracy dziecka w celach określonych w regulaminie konkursu „Moja najpiękniejsza pisanka”

DATA, CZYTELNY PODPIS RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW PRAWNYCH

Termin: 2021-04-02