Konkurs Plastyczny - Przedszkolaki o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają

Konkurs dodał(a) Agnieszka Borkowska

ZAPRASZA

DO UDZIAŁU W  II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt.:

„PRZEDSZKOLAKI O ZDROWIE DBAJĄ I AKTYWNIE CZAS SPĘDZAJĄ”

POD HONOROWY PATRONATEM BURMISTRZ PRZECŁAWIA – RENATY SIEMBAB

Cele konkursu:

- propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, utrzymywania kondycji fizycznej, właściwych codziennych zachowań sprzyjających zdrowiu i bezpieczeństwu,

- uświadomienie konieczności dbania o własne zdrowie,

- rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci.

Regulamin

1.Konkurs adresowany jest do przedszkolaków.Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
- 3-4 lata
- 5-6 lat

Z jednej placówki można dostarczyć maksymalnie 8 prac po 4 z każdej grupy wiekowej. Technika wykonania prac dowolna. Format pracy A3. Prace na konkurs przysyłamy wyłącznie płaskie. Nie przyjmujemy prac grupowych.

2.Prace z wypełnioną metryczką należy przesłać do 15 maja 2021 r. (liczy się data wpływu prac do organizatora) na adres:

Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

ul. Wenecka 41

39-320 Przecław

z dopiskiem: konkurs plastyczny

3.Prace powinny być opatrzone na odwrocie załącznikami nr 1 i nr 2 oraz czytelną metryczką zawierającą informacje:

-imię i nazwisko autora

-wiek autora

-adres i  telefon placówki

-e-mail placówki

-imię i nazwisko nauczyciela kierującego do konkursu pracę.

4.Oceny prac dokona powołane przez organizatora jury.

5.Główne kryteria brane pod uwagę przy ocenie prac to:

- walory artystyczne i estetyczne,

- ciekawe przedstawienie tematu,

- samodzielność wykonania pracy przez dziecko.

6. Dyplomy oraz upominki dla laureatów konkursu zostaną przesłane pocztą.

Prace nie będą zwracane i przechodzą na własność organizatora.

Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania prac dzieci w celu promocji konkursu i placówki.

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 24.05.2021 r. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej: Przedszkola- www.pprzeclaw.edupage.org  i na stronie portalu edukacyjnego Bliżej przedszkola.

Koordynatorzy konkursu:

Agnieszka Borkowska

Marzanna Koterba

Załącznik nr 1 do regulaminu

Zgoda rodziców (opiekunów prawnych) na udział dziecka w konkursie plastycznym organizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka.............................................................             w konkursie plastycznym „PRZEDSZKOLAKI O ZDROWIE DBAJĄ I AKTYWNIE CZAS SPĘDZAJĄ” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Przecławiu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych mojego dziecka (imię, nazwisko, wiek) w celach wynikających z organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018r., poz. 1000).

Miejscowość i data                                                                            Podpis rodziców

(opiekunów prawnych)

……………………………………                                                     ……………................................

Załącznik nr 2 do regulaminu