Palma Wielkanocna

Konkurs dodał(a) Kasia Stacha

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ogólnopolskim, pt.

„Palma wielkanocna”

Konkurs skierowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym 3, 4, 5, 6- letmich. Przewidywane są nagrody za zajęcie pierwszych trzech miejsc oraz dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu, a także podziękowania dla wszystkich nauczycieli.

REGULAMIN:

Celem konkursu jest:

– rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości estetycznej,

- rozwijanie sprawności manualnej,

- odczuwanie radości z procesu tworzenia,

1. Termin nadsyłania prac do 19.03.2021 r.

1. Z każdego przedszkola można wysłać max. 2 prace. Prace powinny być indywidualne, prace grupowe nie będą brane pod uwagę

2. Prace należy wysyłać lub dostarczyć osobiście pod adres:

Przedszkole nr 13 im. Janusza Korczaka

ul. Armii Krajowej 19

41 – 400 Mysłowice

z dopiskiem PALMA WIELKANOCNA

1. Pracę plastyczną można wykonać techniką dowolną: prace zarówno przestrzenne, jak i płaskie. Oczywiście tematyka konkursu bardzo zachęca do wykonania prac przestrzennych.

2. Jury będzie się kierować następującymi kryteriami oceny: samodzielność, pomysłowość oraz tematyka zgodna tytułem konkursu.

3. Prace nie podlegają zwrotowi, a zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem wszelkich praw autorskich na rzecz organizatora.

4. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikacje prac podczas wystawy w przedszkolu organizującym konkurs.

5. Każda praca na odwrocie lub na osobnej kartce dołączonej do pracy przestrzennej, powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, imię i nazwisko nauczyciela, pełny adres placówki, adres email placówki/nauczyciela. (pisane drukowanymi literami)

6. Do każdej pracy należy dołączyć zgody rodziców/ opiekunów znajdujące się w załączniku - bez nich prace nie będą brane pod uwagę.

7. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie Przedszkola nr 13 oraz stronie facebookowej Przedszkola do 26.03.2021 r.

8. Wszystkie podziękowania dla nauczycieli wraz z dyplomami dla przedszkolaków, wyślemy na podany adres e- mail.

9. Prace przechodzą na własność organizatorów.

10. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia prac wynikające z ich niewłaściwego transportu.

Koordynator konkursu: Danuta Kowalczyk, Kamila Lesiecka i Katarzyna Stacha

ZGODA NA UDZIAŁ W KONKURSIE

„PALMA WIELKANOCNA”.

OŚWIADCZENIE RODZICA/ PRAWNEGO OPIEKUNA

Zgodnie z art. 6 § 1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych mojego dziecka

………………………………………………………………………………………...………………………….                                                                                    ( Imię i nazwisko dziecka)

celem uczestnictwa w konkursie „Palma wielkanocna”

Wobec powyższego przyjąłem/przyjęłam do wiadomości, że :

1.Administratorem danych osobowych podanych przeze mnie w oświadczeniu, niezbędnych do realizacji celu jest Przedszkole nr 13 w  Mysłowicach, ul. Armii Krajowej 19, 41-400 Mysłowice, reprezentowane przez Dyrektora
2.Inspektorem Ochrony Danych jest Pani Monika Kania; e-mail: iod@ckziu-myslowice.pl.
3.Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu, w którym zostały podane.
4.Przysługuje Pani/Panu* prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu
   wobec przetwarzania.
5.Wyrażenie zgody jest dobrowolne jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionego celu. W każdym momencie może Pan/Pani wycofać swoją zgodę.
6. Dane osobowe  nie będą przekazywane innym odbiorcom.
7. Ma Pan/Pani* prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w
    Warszawie przy ul. Stawki 2,  00-193 Warszawa.
8. Okres przechowywania danych wynosi –  czas trwania konkursu

...................................................                                                                                               …...................................................

( Imię i nazwisko rodzica )                                                                                                                  (podpis rodzica)

Termin: 2021-03-19