Zima oczami dziecka

Konkurs dodał(a) Martyna Wiktorska

Dołączone pliki:

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym

„Zima oczami dziecka"

ORGANIZATOR: mgr Martyna Rojek

Konkurs organizowany z okazji obchodzenia 100lecia odzyskania niepodległości

I. Cele konkursu:

• Dostrzeganie zmian, które zachodzą w krajobrazie charakterystycznym dla pory roku jaką jest zima.
  • Rozbudzanie zainteresowań fotografią
  • Kształtowanie inwencji twórczej

II. Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym (3 - 6 lat) a także ich rodziców i nauczycieli.

2. Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia o wymiarach 10x15 cm (10,2×15,2). Wydrukowane/ wywołane zdjęcie. Każde zdjęcie powinno zawierać na odwrocie:

Tytuł zdjęcia; imię i nazwisko uczestnika; wiek; imię i nazwisko nauczyciela; adres email nauczyciela. Do pracy należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych wraz z czytelnym podpisem rodzica (wzór na końcu regulaminu).

4. Prace proszę dostarczać do 26.02.2021 r. na adres:

Martyna Rojek

Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne Supełek

Jana Pawła II 25

55-011 Siechnice

III. Rozstrzygnięcie konkursu:

• Ogłoszenie wyników nastąpi: 08.03.2021 r. na stronie bliżej przedszkola
  • I, II, III miejsce są to nagrody rzeczowe, oraz dyplomy dla dzieci i podziękowania dla nauczycieli w formie mailowej
  • Każde dziecko za wzięcie udziału otrzyma dyplom, a nauczyciel prowadzący otrzyma podziękowanie w formie mailowej

Termin: 26.02.2021
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski