Dbajmy o czystość naszych wód - ogólnopolski konkurs plastyczny

Konkurs dodał(a) Anna Orzechowska

Protokół z ogólnopolskiego konkursu plastycznego:

„Dbajmy o czystość naszych wód”

W dniu 22 marca 2010 r.  W Przedszkolu Nr 145 w Bemowie Piskim rozstrzygnięto ogólnopolski konkurs plastyczny zorganizowany w ramach prowadzonego w placówce projektu edukacyjnego: „Czy to woda czy to las dbajmy o naturę póki czas”. Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie: przewodniczący - mgr Anna Orzechowska, członkowie - mgr Anna Kolator,  Martyna Olender, mgr Cecylia Wądołowska. Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria :  poprawność merytoryczną, technikę wykonanej pracy, oryginalność, pomysłowość, estetykę.

Na konkurs nadesłano 74 prace plastyczne z 11 placówek oświatowych  z terenu całej Polski.  Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić następujących uczestników:

Kategoria wiekowa 5-6 latki:

• Miejsce I

Julia Syrek lat 6 Myślenice

• Miejsce II

Blanka Mikołajczyk lat 6 Łódż

• Miejsce III

Marta Garbaciał lat 5 Częstochowa

Weronika Janeczek lat 5 Częstochowa

Kategoria wiekowa 7-8 latki:

• Miejsce I

Justyna Niewiadomska lat 8 Wola Ociecka

Sara Urban lat 7 Biała Podlaska

• Miejsce II

Konrad Łakomy lat 8 Wola Ociecka

Klaudia Stefanicka lat 7 Biała Podlaska

• Miejsce III

Gabriela Arseniuk lat 7 Biała Podlaska

Regulamin konkursu przewidywał również trzecią kategorię wiekową: 9-10 latki, niestety prace odpowiadające tej kategorii nie wpłynęły.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za udział w konkursie, a nauczyciele pisemne podziękowania za pomoc udzieloną dzieciom przy wykonaniu wspaniałych, oryginalnych prac plastycznych.

Termin: 2010-03-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski