Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Daj się pobrudzić"


Konkurs dodał(a) Monika Heigelmann
9 miesięcy temu, wyświetleń 784


Wpis został sprawdzony przez moderatora

"Daj się pobrudzić" - to program własny realizujący zagadnienia zmysłoplastyki - czyli pobudzający wszystkie zmysły dziecka. Powszechnie wiadomo, że większość dzieci w wieku przedszkolnym bardzo lubi wszelkiego rodzaju zabawy plastyczne, w których bez obaw mogą pozwolić sobie na pobrudzenie się. Jest też taka grupa dzieci, którym przeszkadza nawet najmniejsza plamka od farby czy jedzenia. To właśnie z myślą o każdym z tych dzieci powstał nasz program. Znajdują się w nim cele, metody i formy pracy, przykładowe scenariusze i niezbędne pomoce.

Dlatego chciałybyśmy zaprosić wszystkie zainteresowane przedszkola do wspólnej realizacji owego programu (prosimy o przesłanie chęci zgłoszenia na adres mailowy podany w uwagach)

Jakie są zasady?

- z każdego przedszkola zapraszamy 1-2 chętne osoby, które będą pełnić funkcję koordynatora w swoim przedszkolu (zadaniem koordynatora będzie m.inn  przesłanie do nas fotorelacji z przeprowadzonych działań, które zostaną umieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola-zgody na udostępnienie wizerunku dzieci zostaną przesłane wraz z naszym programem),

- każde przedszkole otrzyma dyplomy za udział w programie, dla koordynatorów przewidziane są certyfikaty, natomiast za najciekawszą fotorelację przewidziana jest drobna nagroda.

Zapraszamy serdecznie i...dajmy się pobrudzić!

Edyta Babicz, Agnieszka Jankowska, Monika Heigelmann

Dodatkowe informacje

Termin: 2021-06-01
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci i nauczyciele
Uwagi: mheigelmann@o2.pl

Organizator

Przedszkole nr 35 im.Króla Maciusia I
osiedle Bolesława Chrobrego 109
60-681 Poznań

Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Heigelmann