KOLEJARZ SWOJE ŚWIETO MA I Z BENIM POCIĄGAMI GNA

41-400 Mysłowice

Tel: (32) 222 63 46

2. Celem konkursu jest:

- promowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym oraz podczas zabaw

- rozwijanie inwencji twórczej poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych)

3. Uczestnicy konkursu:

Dzieci 5 - 6 –letnie

4.Regulamin konkursu:

- temat pracy powinien być związany z promocją bezpiecznych zachowań w czasie podróży

- technika prac dowolna, płaska

- format pracy A4

- ocenie podlegają prace indywidualne;

- z jednej placówki – max. 3 prace

- praca wysyłana na maila
• imię i nazwisko oraz wiek autora,
• nazwa i adres placówki wraz z numerem telefonu,
• imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego praca została wykonana

- przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu i zezwoleniem na publiczne ujawnienie imienia i nazwiska uczestników. Placówka wysyłając prace dzieci na Konkurs, potwierdza, że posiada zgodę rodziców (opiekunów prawnych) do przetwarzania danych osobowych  do celów realizacji niniejszego Konkursu.

- dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane przez Organizatora doraźnie w celu jej realizacji i doręczenia nagród.

5.ZDJĘCIE PRAC PRZESYŁAMY NA MAIL :

paulinambi228@gmail.com

- prace należy przesłać na maila z do 25.11.2020 r.

PROSIMY PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO AUTORA

NUMER TELEFONU, ADRES MAILOWY (na który ma przyjść informacja zwrotna)

TYTUŁ WYSYŁANEJ PRACY W MAILU – „KONKURS BENI"

6.Oceny nadsyłanych prac dokona komisja powołana przez Organizatora. Oceniane będą walory artystyczne pomysłowość, oryginalność i samodzielność wykonania prac.

7.Ogłoszenie wyników”

-  na stronie internetowej Przedszkola nr 8 -przed8@wp.pl

- nagrody, dyplomy i podziękowania dla zwycięzców oraz prac wyróżnionych  zostaną przesłane pocztą. Nauczyciele chcący otrzymać potwierdzenie proszeni są o podanie maila

- ogłoszenie wyników nastąpi ok.  27.11.2020

- wszystkie prace zostaną wyeksponowane na stronie internetowej w Przedszkolu nr 8  w Mysłowicach.

Koordynator konkursu: Magdalena Przebieracz, Paulina Biłka,Barbara Dyduch.

Termin: 2020-11-25
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski