OGÓLNOPOLSKI RODZINNY E- KONKURS PLASTYCZNY - ZDROWY JADŁOSPIS PR

Konkurs dodał(a) Iwona Świrska

Zapraszamy Przedszkola z całej Polski do wspólnej zabawy. Ogólnopolski konkurs przeznaczony jest dla wszystkich przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat i ma formę rodzinnego e-konkursu plastyczno-fotograficznego. Format i technika pracy jest dowolna. Zadaniem konkursowym jest wykonanie w dowolnej formie i dowolną techniką, np.: pracy plastycznej, plakatu, rozkładu posiłków w ciągu dnia, jadłospisu przeznaczonego dla przedszkolaka, zachęcającego do spożywania zdrowych i kolorowych posiłków, a następnie zrobienie fotografii wykonanej pracy i wysłanie pod wskazany poniżej adres mailowy. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 16 w Koszalinie oraz Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Koszalina. Konkurs swoim patronatem objął Prezydent Miasta Koszalina Pan Piotr Jedliński. Pomysłodawcą i koordynatorem konkursu jest Pani Iwona Świrska - nauczyciel Przedszkola nr 16 w Koszalinie.

Cele konkursu:

- poszerzanie i porządkowanie wiedzy dotyczącej zdrowego żywienia,

- czerpanie radości ze wspólnego spędzania wolnego czasu,

- propagowanie wartościowych form spędzania czasu wolnego w gronie rodziny;

Termin wykonania i wysłania pracy do 30 listopada 2020.

Nagrodami dla uczestników są pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe, gry planszowe, puzzle, akcesoria kuchenne.

Dla nauczycieli przewidziane są podziękowania wysłane w wersji elektronicznej

Adres pod który należy wysłać fotografię pracy plastycznej:

p16.konkurs@gmail.com

W wiadomości należy umieścić dane dziecka i nauczyciela pod opieką którego została wykonana praca plastyczna.

Zapraszam do wspólnej zabawy Iwona Świrska

Termin: 2020-11-30