Czyste ręce mamy i o zdrowie swoje dbamy

Konkurs dodał(a) Agnieszka Grad

Przedszkole nr 124 „Wesoła Ludwiczka” zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

„Czyste ręce mamy i o zdrowie swoje dbamy”

15 października co roku obchodzony jest Światowy Dzień Mycia Rąk, z tej okazji pragniemy zaprosić wszystkie przedszkolaki do konkursu plastycznego pt. „CZYSTE RĘCE MAMY I O ZDROWIE SWOJE DBAMY”.

Każdy wie, jak ważna jest to czynność - nie tylko w obecnych czasach, ale i każdego dnia. Narysujcie, namalujcie – pokażcie nam jak myjecie ręce, w jaki sposób zrobić to prawidłowo, a może uda się Wam zaprezentować jak zarazki boją się mydła? Na pewno macie wspaniały pomysł – podzielcie się nim z nami!

Czekamy na zdjęcia Waszych prac.

Celem konkursu jest:

• rozwijanie wyobraźni i kreatywności dziecka;
  • rozbudzanie wśród dzieci zainteresowań plastycznych;
  • promocja zdrowia wśród dzieci.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu plastycznego „Czyste ręce mamy i o swoje zdrowie dbamy” jest Przedszkole nr 124 „Wesoła Ludwiczka” w Poznaniu.

2. W konkursie mogą brać udział dzieci z przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w całym kraju.

3. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy pt. „Czyste ręce mamy i o zdrowie swoje dbamy”.

4. Prace mogą być wykonane z wykorzystaniem dowolnych technik plastycznych płaskich w formacie A4 lub A3.

5. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie prace wykonane indywidualnie przez dziecko.

6. Zdjęcie pracy należy wysłać na adres e-mail:

przedszkole124@tlen.pl

z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY do 30 listopada do godziny 23:59, prace nadesłane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

1. Prosimy o wypełnienie, wydrukowanie i przesłanie zdjęcia lub skanu - ZGODY RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH) NA UDZIAŁ DZIECKA
    W KONKURSIE – załącznik nr 1. Zdjęcie lub skan należy dołączyć do wiadomości e-mail wraz z pracą konkursową.

2. Prace konkursowe oceniane będą przez 3 – osobowe jury pod kątem samodzielności oraz pomysłowości wykonania.

3. Wyłonienie zwycięzców nastąpi na początku grudnia 2020r. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

4. Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe, które zostaną wysłane pocztą. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplom za pomocą wiadomości e-mail do samodzielnego wydruku.

5. Informacje dotyczące konkursu oraz lista laureatów zostanie umieszczona na stronie internetowej www.przedszkole124.pl.

6. W razie pytań prosimy o kontakt z panią Agnieszką Grad lub panią Sandrą Przybylczak pod numerem telefonu 061 8773146.

7. Przedszkole jako organizator konkursu zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej liczby prac lub przesunięcia terminu ich nadsyłania.
    ???????
  8. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu pt. „Czyste ręce mamy i o zdrowie swoje dbamy”.

Termin: 2020-11-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski