III edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego

Konkurs dodał(a) ŻANETA SIŁKOWSKA

Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku zaprasza do udziału

w III edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego

W związku z obchodami Międzynarodowego Święta Roweru, które przypada na 24 października zapraszamy do udziału w naszym konkursie „ Rower  z przyszłości”.

Cele konkursu:

- rozwijanie aktywności twórczej, pomysłowości i wyobraźni

- popularyzacja roweru, jako sposobu na aktywne spędzanie czasu wolnego

- wspieranie zdolności plastycznych dzieci

Regulamin:

1. Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat.

2. Technika pracy dowolna, płaska.

3. Praca musi być wykonana samodzielnie przez dziecko.

4. Format pracy A4.

5. Placówka może przesłać maksymalnie 2 prace.

6. Każda praca powinna być opatrzona  metryczką napisaną komputerowo, zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, nazwa i adres placówki. Imię i nazwisko oraz adres e-mail nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca plastyczna należy wpisać w wiadomości e-mail.

7. Zdjęcia wykonanych prac należy  przesyłać do 06.11.2020 r.  na adres e-mail:

rower_z_przyszlosci@onet.pl

1. Wybór laureatów zostanie dokonany poprzez lajkowanie zdjęć umieszczonych w specjalnym poście na Facebook przedszkola.

2. Głosować będzie można od  11.11.2020 r.  do  20.11.2020 r.

3. Listę laureatów ogłosimy  23.11.2020 r.

4. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

-3-4 latki

-5-6 latki

1.  Nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca z każdej kategorii wiekowej. Laureaci otrzymają dyplomy i upominki dostarczone drogą pocztową. Wszystkie dzieci oraz ich opiekunowie otrzymają podziękowania i dyplomy udziału w konkursie pocztą elektroniczną.

2. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu oraz wyrażenie zgody na wykorzystanie danych uczestników do celów wyeksponowania prac  na stronie Facebook przedszkola.

3. Wszelkie pytania prosimy kierować do organizatorów:

Żaneta Siłkowska tel. 695-935-431 Daria Dudka tel. 794-557-444

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Termin: 2020-11-06
Zasięg konkursu: Wybierz