BAJKI ZNAMY I LUBIMY

Konkurs dodał(a) KAMILLA BER

„Łączenie darów z pogadanką lub opowiadaniem jest o tyle korzystne, że w toku prezentacji treści bajki czy innego zagadnienia, na przykład problemu matematycznego lub zadania percepcyjno – motorycznego z użyciem konkretu, mówiąc ogólnie: animacji treści za pomocą darów, koncentracja uwagi dzieci wzrasta, a odwołanie się do schematycznych wzorów sprzyja aktywizowaniu pamięci i prowokuje  dzieci do wypowiedzi” (B. Bilewicz-Kuźnia)

BAJKI ZNAMY I LUBIMY

Serdecznie zapraszamy

do wspólnej zabawy z Misiem Uszatkiem oraz znanymi i  lubianymi bohaterami bajkowymi zafreblowane przedszkolaki wraz z nauczycielkami z całej Polski.

Stwórzcie z dziećmi teatrzyk stolikowy z postaciami bajkowymi i nagrajcie film lub zróbcie zdjęcia, umieśćcie na profilach swoich przedszkoli z #zabawyzbajkami, a także pochwalcie się tym przesyłając do nas na adres przedszkole10@wp.pl.

Najciekawsze nagrodzimy i prześlemy nagrodę dla całej grupy przedszkolnej.

Miłej zabawy

ORGANIZATOR:

Przedszkole Nr 10 im. Misia Uszatka
ul. Rzemieślnicza 6
75-243 Koszalin

e-mail: przedszkole10koszalin@wp.pl

informacji udziela: Magdalena Chechlińska, Monika Żukowska

ZASADY UDZIAŁU:

1. Wybierz bajkę znaną i lubianą
  2. Przygotuj teatrzyk stolikowy
  3. Nagraj film lub zrób zdjęcie z prezentacji dzieciom teatrzyku stolikowego
  4. Umieść na stronie przedszkolnej z #zabawyzbajkami
  5. Prześlij na adres przedszkole10koszalin@wp.pl
  6. Najciekawsze zostaną nagrodzone przez organizatorów
  7. Termin realizacji 15.11.2020 r.

Klauzula informacyjna:

1. Oświadczam, że wiem iż wyrażone powyżej zgody mogą być odwołane w dowolnym momencie.
  2. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o tym, że:
  3. Administratorem danych osobowych dziecka/nauczyciela jest:   Przedszkole nr 10 im. Misia Uszatka przy ul. Rzemieślniczej 6 w Koszalinie
  4.  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy  jest pod adresem email: iod@zeto.kszoszalin.pl lub pod adresem administratora.
  5.  Dane osobowe przetwarzane będą w celu  organizacji konkursu na podstawie zgody (art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenie Parlament Europejskiego i Rady  ( UE) 2016/670  z 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE).
  6.   Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 12 miesięcy.
  7.  Posiadam  prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania,  usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
  8.  Jeżeli uważam,  że przetwarzanie danych narusza  przepisy RODO, mam prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora ( adres siedziby: ul. Stawki 2, 00-123 Warszawa) .
  9.   Podanie danych osobowych moich i mojego dziecka jest dobrowolne; przy czym niezbędne do udziału dziecka w konkursie.
  10.  Administrator nie zamierza przekazywać Pani/ Pana danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  11.   Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
  12. Czytelny podpis rodzic/opiekuna/nauczyciela i  data ………………………………………………

Termin: 2020-11-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski