OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

Konkurs dodał(a) Anna Polak

KONKURS OGÓLNOPOLSKI
„Pocztówka z wakacji”

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pocztówki z wakacji.

Cele konkursu:
- rozwijanie aktywności twórczej dzieci;
- rozwijanie umiejętności stosowania różnych technik plastycznych;
- doskonalenie umiejętności wyrażania siebie poprzez sztukę.

I. Organizatorem konkursu jest Gminne Przedszkole Publiczne w Kozach.

II. Adresatami konkursu są dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

III. Wymagania konkursowe:

- Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej powiązanej z tematem konkursu.
- Każdy uczestnik wykonuje jedną pracę (indywidualnie).
- Praca wykonana dowolną techniką płaską: kredki, farby, kolaż, witraż, kolorowy papier.
- Format pracy - A4

IV. Przedszkola biorące udział w konkursie mogą zgłosić maksymalnie po 3 prace z każdej grupy wiekowej.

V. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz  wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dzieci oraz  publikację  pracy na stronie internetowej przedszkola www.przedszkole.kozy.pl

VI. Prace konkursowe zostaną ocenione przez specjalnie powołaną komisję.

VII. Kryteria oceny:
- zgodność z tematem,
- estetyka, staranność wykonania pracy,
- inwencja twórcza uczestnika konkursu, oryginalność i pomysłowość,
- samodzielne wykonanie.

VIII. Nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce zostaną wysłane pocztą. Nagrody będą przyznawane w każdej kategorii wiekowej.  Dyplomy dla wszystkich uczestników zostaną wysłane drogą elektroniczną.

IX. Termin składania prac upływa 16.10.2020 r. (liczy się data stempla pocztowego). Prace prosimy przesyłać z dopiskiem „Konkurs plastyczny POCZTÓWKA Z WAKACJI" na adres:

GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOZACH
ul. AKACJOWA 8
43 - 340 KOZY

woj. śląskie

X. Nadesłane prace nie będą zwracane. Wyniki konkursu oraz zdjęcia nagrodzonych prac zostaną opublikowane 22.10.2020 na stronie internetowej przedszkola: www.przedszkole.kozy.pl

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości w sprawie konkursu prosimy kierować wiadomości na adres e-mailowy: pocztowkazwakacji@onet.pl

XI.  Każda praca plastyczna musi zawierać czytelną metryczkę przyklejoną z tyłu pracy, zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki, telefon kontaktowy, adres e-mail, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego (wzór poniżej).

XII. Do pracy należy dołączyć załącznik:

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka .................................................. w konkursie plastycznym „Pocztówka z wakacji” organizowanym przez Gminne Przedszkole Publiczne w Kozach, na publikacje danych osobowych dziecka na potrzeby konkursu oraz na umieszczenie zdjęcia wykonanej pracy na stronie internetowej placówki.

…………………………..
podpis rodzica/opiekuna prawnego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gminne Przedszkole Publiczne w Kozach danych osobowych mojego dziecka …………………………………………… w celach wynikającychz organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r. , poz. 1000).

..…………………………
podpis rodzica/opiekuna prawnego

METRYCZKA PRACY KONKURSOWEJ

/Prosimy wypełnioną nakleić na odwrocie zgłaszanej pracy do konkursu/