Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Konkurs dla nauczycieli Monografia liczby - scenariusz zajęć edukacyjnych


Konkurs dodał(a) Agata Skrzynecka
ponad 4 lat temu, wyświetleń 1121


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Ogólnopolski Konkurs

„Monografia liczby – scenariusz zajęć edukacyjnych ”

 

Cele konkursu:

- przygotowanie dziecka do kształtowania pojęcia liczby,

- utrwalenie etapów wprowadzania liczby,

- doskonalenie umiejętności pisania scenariuszy,

- rozwijanie pomysłowości i inwencji twórczej,

- rozbudzanie kreatywności.

 

Regulamin konkursu:

 • Konkurs skierowany jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego i nauczycieli nauczania początkowego w klasach 1-3 w szkołach podstawowych.

 • Zadaniem nauczycieli jest napisanie scenariusza dotyczącego wprowadzenia liczby (dowolnej), można również stworzyć karty pracy, pomoce dydaktyczne oraz napisać wiersz lub piosenkę.

 • Ocenie podlegać będzie: wybór interesujących tematów, ciekawych pomysłów na wprowadzanie liczby, uwzględnienie aspektów liczby naturalnej, metody, cele, treści merytoryczne, poprawność gramatyczna i ortograficzna scenariusza, wybór pomocy dydaktycznych, kart pracy, wierszy, piosenek.

 • Scenariusz i karty pracy należy przesłać droga mailową w załącznikach a pomoce sfotografować i załączyć do wiadomości.

 • Prace powinny być zapisane w dwóch formatach: koniecznie w pliku pdf oraz, w którym Państwo będą korzystać do napisania scenariusza, zdjęcia mogą być przesłane w jpg. Prosimy nie pakować wszystkich plików w jeden, tylko każdy załącznik podpisać i wysłać osobno, ale w jednym mailu.

 • Prace powinny być indywidualne.

 • Każda wiadomość mailowa powinna zawierać: imię i nazwisko nauczyciela, dane placówki (nazwa, adres, telefon) oraz załączniki 1 i 2.

 • Prace należy przesłać do 31.10.2020 r. na adresy mailowe:
   

a.skrzynecka@pm23.elodz.edu.pl
 j.kostrzewa@pm23.elodz.edu.pl


w temacie maila wpisując „Konkurs-Monografia liczby”

 

 • Prace nadesłane po upływie terminu, nie będą brały udziału w konkursie.

 • Oceny nadesłanych prac dokona niezależne jury. Autorzy najciekawszych scenariuszy otrzymają drogą mailową dyplomy i wyróżnienia.

 • Prace, które nie będą spełniać wymogów regulaminu nie wezmą udziału w konkursie.

 • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 06.11.2020 r. Wyniki zamieszczone będą na portalu bliżej przedszkola.

 

ZAPRASZAMY!

Informacje o konkursie:

Agata Skrzynecka a.skrzynecka@pm23.elodz.edu.pl

Joanna Kostrzewa j.kostrzewa@pm23.elodz.edu.pl

 

Przedszkole Miejskie nr 23 w Łodzi „Żaczek”
ul. St. Żeromskiego 105, 90-549 Łódź

 

ZAŁĄCZNIK NR 1

Oświadczenie

Imię i nazwisko nauczyciela: ................................................................................................

Nazwa, adres placówki: .................................................................................................

........................................................................................................................................

…....................................................................................................................................

Wyrażam zgodę na udział w Ogólnopolskim Konkursie „Monografia liczby – scenariusz zajęć edukacyjnych ” organizowanym  przez Przedszkole Miejskie nr 23 w Łodzi „Żaczek”.


 

.............................................                                        ..........................................

(miejscowość i data)                                                       (podpis nauczyciela)


 

ZAŁĄCZNIK NR 2

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej RODO)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

......................................................................................................................................   

(imię i nazwisko nauczyciela)

w związku z udziałem w Ogólnopolskim Konkursie „Monografia liczby – scenariusz zajęć edukacyjnych ” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 23 w Łodzi „Żaczek” w celu umieszczenia danych osobowych na stronie placówki. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej placówki.

 

……………………….………………….……………

(data, miejsce i podpis nauczyciela)

Dodatkowe informacje

Termin: 2020-10-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Nauczyciele

Organizator

Przedszkole Miejskie nr 23 w Łodzi "Żaczek"
St. Żeromskiego 105
90-549 Łódź

Zobacz wszystkie wpisy
od Agata SkrzyneckaWyślij wiadomość
do Agata Skrzynecka

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Agata Skrzynecka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!