WAKACYJNE ŁAMIGŁÓWKI - konkurs ogólnopolski

Konkurs dodał(a) Mirosława Wiśniowska

WAKACYJNE ŁAMIGŁÓWKI – KONKURS OGÓLNOPOLSKI

Rozwiązywanie rebusów, zagadek i łamigłówek w niebagatelny sposób przyczynia się do rozwoju umysłu dziecka.  Warto wraz z dzieckiem spróbować takiej formy zabawy, która jednocześnie zapewnia rozrywkę, ale też uczy nowych umiejętności.

CELE KONKURSU:

1. Kształtowanie umiejętności logicznego i twórczego myślenia.
  2. Wzbogacenie słownictwa i pamięci, uwagi i spostrzegawczości.
  3. Rozwijanie wyobraźni.
  4. Kreatywne spędzanie czasu rodzica i dziecka w domu.

REGULAMNIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest: Przedszkole nr 18 im. Karolinki w Zabrzu

ul. Rolnika 33      41-806 Zabrze

2. Konkurs skierowany jest dla dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat i ich rodziców.

3. Zadaniem uczestnika konkursu jest ułożenie rebusu, łamigłówki, zagadki ( zagadkę wymyśla i zapisuje na kartce rodzic, a dziecko wykonuje obok obrazek – odpowiedź na zagadkę), krzyżówkę ( hasła do krzyżówki wykonuje dziecko w formie obrazkowej, a rodzic rozwiązuje krzyżówkę), których hasło związane będzie z wakacjami.

4. Tekst bądź zdjęcie- skan, łamigłówek, rebusów, krzyżówek prosimy o wysłanie na adres:

karolinka18@interia.pl

5. Prosimy o przesłanie na e-mail informacji: imię i nazwisko dziecka, wiek, adres przedszkola, adres    e-mail rodzica lub opiekuna prawnego, metryczkę przesyłamy w wiadomości e-mail wraz z pracą,

6. Konkurs trwa od 22.05.2020 do 30.06.2020 r.

7. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie i odesłanie na e-mail załącznika  nr 1.  Załącznik należy wydrukować, wypełnić, podpisać i odesłać skan lub zdjęcie.

8. Zdjęcia prac zostaną umieszczone na przedszkolnej stronie internetowej Przedszkola nr 18.

https://przedszkole18zabrze.szkolnastrona.pl/ zakładka konkurs ogólnopolski.

9. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają na podany e-mail dyplom uczestnictwa w konkursie.

10. Wszelkie pytania prosimy przesyłać do osób odpowiedzialnych za konkurs na:  e-mail: karolinka18@interia.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Koordynatorzy: mgr Justyna Nowak, mgr Aleksandra Miliczek, mgr Anna Piernikarczyk, mgr Mirosława Wiśniowska

Załącznik nr 1.

Miejscowość i data

……………………………………

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych.

Ogólnopolski konkurs: WAKACYJNE ŁAMIGŁÓWKI

Imię i Nazwisko dziecka                                                 Imię i Nazwisko rodzica (opiekuna prawnego)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich i mojego dziecka przez

Przedszkole nr 18 im. Karolinki w Zabrzu na podstawie art. 6 ust. 1 lit.a oraz art. 9 ust 2 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO.

Termin: 2020-06-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski