Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Konkurs dla nauczycieli "Scenariusz wprowadzenia litery"


Konkurs dodał(a) Agata Skrzynecka
ponad 4 lat temu, wyświetleń 1124


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Ogólnopolski Konkurs

„Scenariusz wprowadzenia litery”

 

Cele konkursu:

- doskonalenie umiejętności pisania scenariuszy

- rozwijanie pomysłowości i inwencji twórczej

- rozbudzanie kreatywności

 

Regulamin konkursu:

 • Konkurs skierowany jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego i nauczycieli nauczania początkowego w klasach 1-3 w szkołach podstawowych.

 • Zadaniem nauczycieli jest napisanie scenariusza dotyczącego wprowadzenia litery (dowolnej), można również stworzyć karty pracy, pomoce dydaktyczne oraz napisać wiersz lub piosenkę.

 • Ocenie podlegać będzie: wybór interesujących tematów, ciekawych pomysłów na wprowadzanie litery, metody, cele, treści merytoryczne, poprawność gramatyczna i ortograficzna scenariusza, wybór pomocy dydaktycznych, kart pracy, wierszy, piosenek.

 • Scenariusz i karty pracy należy przesłać droga mailową w załącznikach a pomoce sfotografować i załączyć do wiadomości.

 • Prace powinny być zapisane w dwóch formatach: koniecznie w pliku pdf oraz, w którym Państwo będą korzystać do napisania scenariusza, zdjęcia mogą być przesłane w jpg. Prosimy nie pakować wszystkich plików w jeden, tylko każdy załącznik podpisać i wysłać osobno, ale w jednym mailu.

 • Prace powinny być indywidualne.

 • Każda wiadomość mailowa powinna zawierać: imię i nazwisko nauczyciela, dane placówki (nazwa, adres, telefon) oraz załączniki 1 i 2.
   

 • Prace należy przesłać do 24.04.2020 r. na adresy mailowe:
   

a.skrzynecka@pm23.elodz.edu.pl

j.kostrzewa@pm23.elodz.edu.pl


w temacie maila wpisując „Konkurs-Scenariusz”
 

 

 • Prace nadesłane po upływie terminu, nie będą brały udziału w konkursie.

 • Oceny nadesłanych prac dokona niezależne jury. Autorzy najciekawszych scenariuszy otrzymają drogą mailową dyplomy i wyróżnienia.

 • Prace, które nie będą spełniać wymogów regulaminu nie wezmą udziału w konkursie.

 • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30.04.2020 r. Wyniki zamieszczone będą na portalu bliżej przedszkola.

 

ZAPRASZAMY!!!

Informacje o konkursie:

Agata Skrzynecka a.skrzynecka@pm23.elodz.edu.pl

Joanna Kostrzewa j.kostrzewa@pm23.elodz.edu.pl

 

Przedszkole Miejskie nr 23 w Łodzi „Żaczek”
ul. St. Żeromskiego 105, 90-549 Łódź


 

ZAŁĄCZNIK NR 1

Oświadczenie

Imię i nazwisko nauczyciela: ................................................................................................

Nazwa, adres placówki: .................................................................................................

........................................................................................................................................

…....................................................................................................................................

Wyrażam zgodę na udział w Ogólnopolskim Konkursie „Scenariusz wprowadzenia litery” organizowanym  przez Przedszkole Miejskie nr 23 w Łodzi „Żaczek”.


 

.............................................                                        ..........................................

(miejscowość i data)                                                       (podpis nauczyciela)

 

ZAŁĄCZNIK NR 2

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej RODO)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych


 

......................................................................................................................................    (imię i nazwisko nauczyciela)

w związku z udziałem w Ogólnopolskim Konkursie „Scenariusz wprowadzenia litery” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 23 w Łodzi „Żaczek” w celu umieszczenia danych osobowych na stronie placówki. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej placówki.

 

……………………….………………….……………

(data, miejsce i podpis nauczyciela)

Dodatkowe informacje

Termin: 2020-04-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Nauczyciele

Organizator

Przedszkole Miejskie nr 23 w Łodzi "Żaczek"
St. Żeromskiego 105
90-549 Łódź

Zobacz wszystkie wpisy
od Agata SkrzyneckaWyślij wiadomość
do Agata Skrzynecka

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Agata Skrzynecka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!