Moja rodzinka żyje zdrowo!

Konkurs dodał(a) Monika Murawska-Ślęzak

W dniu 12 maja 2010r. w Miejskim Przedszkolu w Białej Piskiej odbył się   finał ogólnopolskiego konkursu plastycznego: „Moja rodzinka żyje zdrowo!”, adresowanego do dzieci 5 i 6 – letnich.

Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:

Przewodnicząca komisji:

-  Jadwiga Frąckiewicz – dyrektor Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej,

Członkowie komisji:

(nauczycielki z Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej).

- Jadwiga Palczewska,

- Barbara Markowska,

- Krystyna Musiał – koordynator konkursu,

- Monika Murawska-Ślęzak – koordynator konkursu,

Na konkurs nadesłano 85 prac z 36 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z całej Polski. Jury starało się profesjonalnie, obiektywnie i rzetelnie ocenić prace. Podczas ich oceniania brano pod uwagę następujące kryteria:

• samodzielność wykonania,
  • walory artystyczne i estetyczne pracy,
  • ciekawa interpretacja proponowanej tematyki

Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

I miejsce – Martyna Celusta – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Jadamwoli,

II miejsce – Grzegorz Wożnica – Przedszkole - Oddział Zamiejscowy w Warmątowicach,

III miejsce – Mariola Nankin – Przedszkole na Orlej Polanie w Ziębicach

Wyróżnienia:

• Magdalena Śnieżek, Przedszkole nr 13 w Tarnobrzegu,
  • Oliwia Łamarz, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Wilkanowie,
  • Emma Lipka, Samorządowe Przedszkole w Jedliczu,
  • Julia Morzyszek, Publiczne Przedszkole nr 7 w Kluczborku,
  • Łukasz Urwan, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Michałowie,
  • Ola Bodych, Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie,
  • Martyna Pacoń, Przedszkole nr 24, Chorzów,
  • Adam Chełstowski, Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół w Drygałach

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej i koordynatorki konkursu dziękują za zainteresowanie i wspaniałe przygotowanie dzieci do aktywnego udziału w konkursie, którego przejawem były wspaniałe prace na wysokim poziomie artystycznym.

Zwycięscy i osoby wyróżnione otrzymają pocztą nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a opiekunowie podziękowania.

Termin: 2010-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski