"W poszukiwaniu wiosny - przyroda wokół nas"

Konkurs dodał(a) Małgorzata Buchta

Ze względu na zaistniałą sytuację ogólnopolski konkurs  fotograficzny

pt. ”W poszukiwaniu wiosny - wiosna wokół nas”

zostaje odwołany.

W imieniu organizatorów przepraszamy.

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 39 w Rybniku
serdecznie zaprasza Przedszkola z całego kraju
do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym

„W poszukiwaniu wiosny – przyroda wokół nas”

Regulamin konkursu:

Celem konkursu jest:

- budzenie dziecięcej wrażliwości przyrodniczej i estetycznej,

- poszerzenie wśród dzieci zainteresowania przyrodą,

- ukazanie różnorodności świata roślin i zwierząt oraz zjawisk przyrodniczych wiosną,

- zaprezentowanie ciekawych zdjęć wykonanych przez dzieci i ich rodziców.

W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym indywidualnie  z rodzicem/opiekunem/nauczycielem pod patronatem swojego przedszkola (z jednej placówki maksymalnie 5  prac).

1. Każdy uczestnik zgłasza 1 fotografię,  na której znajduje się dziecko na  tle przyrody.

2 .Format pracy:
            - odbitki kolorowe bądź czarno-białe, dopuszczalny jest wydruk komputerowy,
            - rozmiar A5 lub A4

3. Fotografię należy nadesłać na konkurs jako przesyłkę pocztową lub przesyłkę kurierską  (na koszt wysyłającego) lub dostarczyć osobiście do placówki organizatora:

Osiedla Południe 20

44-253 Rybnik

z dopiskiem: „Konkurs fotograficzny”

4. Zdjęcie należy dostarczyć w kopercie do przedszkola wraz z dołączoną kartką, na której mają być zawarte takie informacje jak:
Tytuł oraz miejsce wykonania zdjęcia, Imię i nazwisko dziecka,  wiek dziecka oraz imię rodzica, telefon kontaktowy, e-mail, nazwa oraz adres placówki, email nauczyciela jeśli chce otrzymać podziękowanie. Na pracach nie należy umieszczać żadnych innych danych.
(zgłoszenie prac na konkurs uważane będzie za uznanie warunków regulaminu, wyrażenie zgody na publikowanie danych osobowych zgodnie z ustawą.)

5. W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie zostały nigdzie  publikowane, ani   nie brały udziału w żadnym konkursie.

6. Organizator nie zwraca prac biorących udział w konkursie.

7. Konkurs trwa od 11.03. 2020 do 10.04.2020 r.

8. Rozwiązanie konkursu nastąpi 15.04.2020, wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola oraz na stronie bliżej przedszkola.

9.  Nagrody oraz dyplomy dla osób nagrodzonych zostaną przesłane pocztą.

10. Fotografie nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę w konkursie    (decyduje data stempla pocztowego).

11. Organizator powołuje jury konkursowe, które wyłoni I, II, III miejsce oraz dwa wyróżnienia.

12. Nadesłane prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi Nr 39 w Rybniku.

Organizatorzy:

Małgorzata Buchta,

Małgorzata Stacha,

Wanda Konopka,

Anna Pierchała

Osoba do kontaktu: 667 139 044,728 439 715

Życzymy przyjemnej i owocnej zabawy

Czekamy na ciekawe zdjęcia!!!

Termin: 2020-04-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski