Rośliny chronione w Polsce

Konkurs dodał(a) Aneta Marat

Dołączone pliki:

Rośliny chronione w Polsce

Konkurs plastyczny zorganizowany przez:

z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Cele konkursu:

- rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych,

- budzenie zainteresowania technikami plastycznymi,

- rozbudzanie zainteresowania światem przyrody,

- wzmacnianie wiary we własne możliwości.

Regulamin konkursu:

1 Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi przy ulicy Batalionów Chłopskich 21.

2 Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5 i 6-letnich.

3 Z każdej placówki przyjmowane są maksymalnie cztery prace indywidualne.

4 Technika prac dowolna, płaska.

5 Jeśli zdecydują się Państwo użyć materiałów sypkich do wykonania pracy, prosimy aby prace były odpowiednio zabezpieczone (np. włożone w koszulkę i zaklejone) aby nic się nie rozsypywało podczas wystawy.

6 Format pracy A4.

7 Kryteria oceny: pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne, wykorzystanie ciekawych/różnorodnych technik plastycznych, samodzielność.

8 Z pośród prac wyłonieni zostaną zwycięzcy (I, II, III miejsce) oraz przyznane zostaną trzy wyróżnienia – przewidziane dyplomy i nagrody książkowe.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej przedszkola – http://www.wikom.pl/pm214lodz

9 Prace należy dostarczyć do przedszkola osobiście lub wysłać je pocztą na adres:

Przedszkole Miejskie nr214

ul. Batalionów Chłopskich 21,

z dopiskiem konkurs „Rośliny chronione w Polsce”.

10 Konkurs trwa od 10 marca do 09 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu 15 kwietnia. Wyniki zostaną zamieszczone na stronie 16-17 kwietnia.

Prace, które dotrą po wyżej wskazanym terminie nie zostaną uwzględnione w konkursie. Wystawa pokonkursowa od 14 kwietnia do 17 kwietnia 2020 r. (prace zaprezentowane w holu przedszkola).

11 Każda praca musi być opatrzona metryczką naklejoną z tyłu pracy, zawierającą: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, adres placówki, numer telefonu placówki, adres mailowy, imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego z dzieckiem pracę (metryczkę prosimy przygotować komputerowo).

12 Do zgłaszanych prac należy dołączyć:

* zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na przetwarzania danych osobowych (imię i nazwisko, wiek dziecka) – załącznik nr 1,

* zgodę nauczyciela pod kierunkiem, któregopraca została przygotowana na przetwarzanie jego danych osobowych (imię, nazwisko) – załącznik nr 2,

do celów konkursu „Rośliny chronione w Polsce” – prosimy, aby zgody nie były przyklejone do pracy.

Prace, do których nie zostaną dołączone w/w zgody nie będą brane pod uwagę.

13 Prace biorące udział w konkursie przechodzą na własność organizatora.

14 Podziękowania dla nauczycieli oraz dyplomy dla dzieci będą wysyłane pocztą elektroniczną, dlatego nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie dla siebie oraz dyplom dla dziecka proszeni są o podanie adresu mailowego, na który mają one być wysłane.

15 Nauczyciele przygotowujący z dziećmi prace są zobowiązani do zapoznania rodziców z regulaminem.

16 Biorąc udział w konkursie nauczyciele i rodzice akceptują powyższy regulamin.

Dodatkowych informacji udzielają organizatorki: Aneta Marat, Anna Zawadzka 42 252 38 88

Termin: 2020-04-09
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski