Pacynka Przedszkolaka - konkurs ogólnopolski

Konkurs dodał(a) Sabina Naskretska

Ogólnopolski konkurs techniczno-plastyczny

„Pacynka przedszkolaka”

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Samorządowe w Miliczu.

2. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 3-6 lat z całej Polski.

3. Celem konkursu jest: pobudzenie wyobraźni, fantazji i ekspresji plastycznej, a także rozwinięcie pojęcia pracy przestrzennej.

4. Praca w postaci kukiełki lub pacynki musi mieć formę przestrzenną. Dopuszcza się wykonanie pracy o wielkości do 30 cm osadzonej na kiju, patyku lub zakładanej na rękę. Materiał wykonania: tkaniny, papier itp.

5. Prace konkursowe należy przesłać na adres naszej placówki:

Przedszkole Samorządowe

ul. Grunwaldzka 1

56-300 Milicz

do dnia 20.03.2020 r. ( do wychowawców grup)

6. Do każdej wykonanej kukiełki lub pacynki musi być dołączona metryczka, na której należy podać: imię i nazwisko wykonawcy, wiek i adres palcówki. Wymagana jest również zgoda na udostępnianie danych osobowych dziecka (w załączniku)

7. Prace zostaną ocenione przez  powołane w tym celu jury.

8. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 3, 4 latki oraz 5, 6 latki.

9. Kryteria oceny prac: pomysłowość, inwencja twórcza, estetyka, zastosowany materiał, wkład pracy rodzica i dziecka w wykonanie pracy oraz ogólne wrażenie artystyczne.

10. Ogłoszenie wyników podane zostanie w dniu 27.03.2020 r. Na wszystkich przedszkolaków biorących udział w konkursie czekają dyplomy i nagrody.

11. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane w formie wystawy w holu naszej placówki.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystania wizerunku laureatów i uczestników konkursu, a także fotografii ich prac do celów promocyjnych przedszkola.

Koordynatorzy konkursu: mgr Sabina Naskrętska, Patrycja Dutkowiak, mgr Dagmara Rutkowska, mgr Arleta Warkocz, Anna Horbik

ZGODA NA PRZETWARZANIE I PUBLIKACJĘ DANYCH OSOBOWYCH

………………..……….…………….

(miejscowość, data)

………………..……….…………….

(imię i nazwisko rodzica, opiekuna)

Jako opiekun prawny wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka...................................................................................................................wiek   ………

Zgoda udzielana jest wyłącznie do przetwarzania danych oraz ich udostępniania na potrzeby konkursu techniczno- plastycznego „Pacynka przedszkolaka” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe w Miliczu.

Wyrażam zgodę na podawanie do publicznej wiadomości imienia, nazwiska i wieku mojego dziecka w związku z udziałem w konkursie.

………………..……….……………..……….

(czytelny podpis rodzica, opiekuna)

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

Jako opiekun prawny wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku mojego dziecka……………………………………………………………………………………………………………….. i jego fotografii w ogólnopolskim konkursie techniczno-plastycznym „Pacynka przedszkolaka”

Niniejsza zgoda:

• nie jest ograniczona ani czasowo ani terytorialnie;
  • dotyczy wykorzystywania wizerunku w materiałach lub w związku z wydarzeniami mającymi na celu promocję  Przedszkola Samorządowego w Miliczu
  • dotyczy umieszczania wizerunku i fotografii prac na stronach internetowych www.przedszkolesamorzadowewmiliczu.przedszkolowo.pl oraz na profilach portali społecznościowych: Facebook.

………………..……….……………..……….

(czytelny podpis rodzica, opiekuna)

Termin: 2020-03-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski