AKCJA OGÓLNOPOLSKA - WYMIANA POCZTÓWKOWA

Konkurs dodał(a) Alicja Gembolis-Waleczek

Przedszkole nr 21 z Chorzowa zaprasza przedszkola z całej Polski do Akcji„WYMIANIA POCZTÓWKOWA”

1. Akcja dotyczy wymiany między przedszkolami pocztówek o tematyce regionalnej z widokami miasta, w którym znajduje się przedszkole.

2. Dzięki wymianie pocztówkowej będzie można stworzyć niepowtarzalną MAPĘ POLSKI. Dzieci w sposób ciekawy i wyjątkowy poznają geografię naszego kraju, przywieszając pocztówki w odpowiednie miejsce na mapie.

3. Chętnych Nauczycieli przedszkola prosimy o zgłoszenie się na maila:

wymianapocztowkowa@gmail.com

W tytule proszę wpisać Wymiana Pocztówkowa. W treści proszę podać adres placówki.

4. Wymiana nastąpi pomiędzy przedszkolami w kwietniu.

5. Lista chętnych przedszkoli zostanie przesłana 01.04.2020 r. mailem na wskazane adresy mailowe do przedszkoli, które wskazały chęć przystąpienia do wymiany.

6. Każde przedszkole będzie zobowiązane wysłać po 1 pocztówce do każdego z przedszkoli biorących udział w wymianie pocztówkowej do 30.04.2020 r. oraz wykonać zdjęcie gotowej mapy i przesłać go ponownie ma adres mailowy wymianapocztowkowa@gmail.com.

7. Podziękowania dla Przedszkola i Nauczycieli będą wysłane pocztą na adres placówki przedszkolnej.

8. Za organizację Akcji są odpowiedzialni nauczyciele Przedszkola nr 21 w Chorzowie, Judyta Siudzińska-Kwaczała i Alicja Gembolis-Waleczek.

Serdecznie pozdrawiamy

Termin: 2020-04-30