Ogólnopolski konkurs plastyczny "Moja Walentynka"

Konkurs dodał(a) Magdalena Grygier

Przedszkole Miejskie nr 25 w Sosnowcu

zaprasza dzieci do udziału

w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

„MOJA WALENTYNKA”

Celem konkursu jest rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzenie wyobraźni oraz prezentacja talentów plastycznych.

Cele konkursu:

REGULAMIN:

1. Organizatorzy konkursu:

Przedszkole Miejskie Nr 25 w Sosnowcu.

2. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat.

3. Technika: dowolna - forma płaska

4. Format: max 50x 70 cm

5. Ilość prac: Maksymalnie 2 prace z danej placówki

6. Wszystkie prace powinny zawierać dane autora - imię, nazwisko, wiek, adres placówki prowadzącej, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

7. Termin składania prac:

Prace należy dostarczyć osobiście bądź drogą pocztową do dnia 14.02.2020 r. na adres:

ul. Pusta 9A

Z dopiskiem: Konkurs plastyczny – MOJA WALENTYNKA

8. Nagrody: Komisja Konkursowa wybierze spośród przekazanych prac laureatów konkursu i przyzna I, II i III miejsce. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie. Laureaci I, II, III miejsca otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe a wszyscy autorzy nadesłanych prac, którzy chcą otrzymać dyplomy i podziękowania proszeni są o wysłanie zaadresowanych kopert wraz ze znaczkiem.
Prace nie spełniające wymogów regulaminowych, nie będę brały udziału w konkursie. Powodzenia!

9. Ogłoszenie wyników: Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 24.02.2020r.

Lista nagrodzonych osób zostanie opublikowana na stronie internetowej naszego przedszkola http://www.przedszkole25.sosnowiec.pl oraz na stronie internetowej www.bliżejprzedszkola.pl

10. Prawa organizatora:

Wszystkie prace biorące udział w konkursie powinny zawiera zgodę na publikację danych oraz wizerunek dziecka i opiekuna. Prace pozostaną własnością organizatora.

Więcej informacji u organizatorów:

Magdalena Grygier

PROSIMY O WYPEŁNIENIE ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I DOŁĄCZENIE JEJ DO WYSYŁANEJ PRACY.

METRYCZKA PRACY KONKURSOWEJ

Dane autora pracy

Imię i nazwisko:

Wiek:

Opiekun pracy plastycznej:

Imię i nazwisko:

Telefon kontaktowy:

Nazwa i adres przedszkola

Ulica i nr :

Telefon:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Administratorem podanych powyżej danych osobowych uczestnika konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 25 w Sosnowcu , z siedzibą przy ul. Pusta 9A, 41 -200 Sosnowiec.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, jednocześnie niezbędne dla potrzeb rozstrzygnięcia konkursu. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji konkursu. Uczestnik ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych, gdy uzna iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących uczestnika narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przypływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(dalej RODO).

Oświadczam, że zapoznałam(em) się z Regulaminem Konkursu oraz zostałam(em) poinformowana(ny) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, usunięcia i przeniesienia, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania wynikającym z art. 15-20 RODO.

Niniejszym oświadczam, że zgodnie z art. 6 ust. 6 1 lit. C RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie i publikację danych osobowych zawartych w formularzu przez Organizatora w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem konkursu plastycznego „Polska zimowa kraina”

Wyrażam zgodę na publikację wizerunku uczestnika oraz danych osobowych na stronach internetowych organizatora w wydawnictwach własnych, w lokalnych mediach do celów związanych z promowaniem działalności Przedszkola Miejskiego nr 25 w Sosnowcu.

............................................... .............. ...................................................................................

(czytelny podpis opiekuna pracy plastycznej) (czytelny podpis rodzica lub opiekuna prawnego autora pracy)

METRYCZKĘ NALEŻY WYPEŁNIĆ DRUKOWANYMI LITERAMI I DOŁĄCZYĆ

DO KAŻDEJ PRACY KONKURSOWEJ